[ beskucnik @ 08.08.2009. 08:36 ] @
zdravo svima, ja sam bez mogućnosti da otvorim bankarski račun, a kamoli da imam CC ili paypal.
a naišao sam na popust za web hosting za dve godine i košta samo 0.01 dolar odnosno 1 cent.
ako neko želi da pomogne, bilo bi super da koristi svoj paypal i da plati 1 cent i lepo mi da infiormacije da bih koristio hosting za sebe.
naravno, može neko ovo da pročita i da ugrabi šansu za sebe, ali.... šta da radim, moram da pitam javno.

neki momci su od 1.jula krenuli sa prodajom hostinga, i udarili neki promo kod koji dovede do toga da se plaća samo 1 cent za 2 godine hostinga. sa paypal ne može da se automatski opet naplati nakon dve godine, kao što može sa CC, dakle, najbolje je platiti sa paypal.

nije mi engleski super, ali shvatio sam: ovaj put plaćaš 1 cent a nakon dve godine 95 dolara, ali nakon dve godine, lepo ih promeniš (jedini problem je posle što mogu da te zezaju za domain name, ali i to može da se rezerviše preko nekih kompanija za registraciju domena, platiš unapred i čim postane slobodan (nakon ove dve godine), tvoj je). druga varijanta je da se domen registruje posebno.
onda klikneš na check out i popune se lične informacije, i izabereš metod plaćanja paypal, ima tamo 4-5 nekih kartica sa kojima može da se plaća ali osim visa i mastercard nemam pojma koje su to kartice. i čak im je Terms of Service normalan, nailazio sam na 100x gore od njih.
eto, znam da mnogi u srbiji nemaju paypal, ali mnogi i imaju (valjda registrovali na susedne države). ako neko može da pomogne, bilo bi super.
mislim da ne dozvoljavaju više naloga sa istog računa, da ne bi neko otkupio gomilu hostinga sa jednog paypal računa. dakle, jedan paypal, jedan popust.
i ne reklamiram nikog, nisam ubacio neki svoj referal u linku, dakle, nemam nikakav procenat ako neko tamo plati hosting.
ajde ljudi, kome ne treba hosting a ima paypal, može da "pukne" jedan cent na nekog kome treba a nema paypal.
ako me neko pita zašto sam beskućnik, to neka uradi na p.m. ne volim javno o tome.
hosting bih koristio u skladu sa uslovima korišćenja pomenutog hostinga, a oni ne dozvoljavaju bilo šta ilegalno. dakle, ne bi bilo nikakvih problema.

hm da, setih se, može neko tamo da registruje hosting, da ima svoj sajt a da i ja imam svoj sajt. dakle, nema limita koliko sajtova se može instalriati i koliko baza, jedino treba da poštujemo jedan drugog i da ne brčkamo jedan drugom po sajtu ili bazi.

[Ovu poruku je menjao beskucnik dana 08.08.2009. u 10:30 GMT+1]

istekao im je popust za 10 hostinga za dve godine, ali još imaju popust za jednogodišnji hosting.

[Ovu poruku je menjao beskucnik dana 08.08.2009. u 11:07 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao jockeal dana 08.08.2009. u 19:59 GMT+1]
[ Stefan Jocic @ 08.08.2009. 19:03 ] @
Zbog moguće zloupotrebe link ka navedenom hosting provajderu je izbrisan, shodno tome moderatorski tim hosting foruma je odlučio da se ova tema zaključa. Svi zainteresovani za donaciju hostinga korisniku beskucnik, mogu da mu pošalju PP ili EMail.

Hvala na razumevanju!