[ vajcek @ 11.08.2009. 10:39 ] @
Imam RealPlayer 11Gold, instalirana kao bin fajl. Sve radi kao bombona, ali neće da pušta aac+ fajlove. Ustvari, da budem precizniji: kad slušam neki radio u aac+ formatu, plejer odradi uvodni džingl tog radija, a kad treba da nastavi trenutni program, onda krene beskonačno dug "buffering" i stanica nikad ne krene. O čemu se radi?

I da, koristim SuSE 10.3

Hvala na odgovoru.
[ Tyler Durden @ 11.08.2009. 12:26 ] @
Jesi probao neki drugi stream da pustiš?

Znam ovo nije odgovor na pitanje, ali moj ti je savjet da makneš to đubre sa računara i koristiš neki dobar video plejer, tipa mplayer ili VLC.
[ nemysis @ 11.08.2009. 17:30 ] @
To je i moje mišljenje jer Real Player Codecs su uključeni u media-video/ffmpeg.

Nema uopšte potrebe da se koristi binarni Real Player.
On je i onako maskiran u Gentoo-u.
[ vajcek @ 12.08.2009. 07:54 ] @
RealPlayer11GOLD mi se automatski otvavara za skoro sve formate i skoro sve ih čita. Za ono malo ostalih koristim baš kao što ste rekli MPlayer, VLC (nisam ni znai koliko je genijalan, mada i on ima poneku "rupicu", tj format koji ne može da otvori), a koristim i GNOME MPLayer (ovaj takođe neće baš svaki format, ali je to zanemarljivo, jer su u kombinaciji sa VLC-om svi formati podržani). Pitao sam ovo jer Real player mi je main player za sve formate, pa čisto rekoh sebi što ne bih sve prebacio da mi se po defaultu otvara u njemu. No, ako je takvo stanje, aac+ ću podesiti da se otvara u VLC-u.

Hvala na pomoći.