[ Gomatami @ 13.08.2009. 20:22 ] @
Ljudi, evo idem po Forumu od 14h danas i nisam nasao eksplicitan odgovor na (za mene) cudan problem.

Radi se o tome da sam za jedan site hostovan kod Sezama, radio promenu platforme sa Win na Lin. I sta se sad desava? U firmi ciji je sajt u pitanju, niko ne vidi novi sajt, vec samo stari. Inace, u zgradi je Telekomov ADSL. Problem sam resio donekle, rucnim upisivanjem DNS (Sezamovih) na mreznoj karti pojedinacnih konfiguracija.

Na drugoj strani, svi oni kod kojih sam proveravao da koju verziju vide, sa ADSL, WiFi konekcijama i sl. mahom su javljali da vide sve ok.

E sad, kapiram da je potrebno da se izmene DNS-i, ali koliko ce bre to da traje? Vreme od 48h je isteklo danas popodne ...

Pomagajte!
[ Stefan Jocic @ 13.08.2009. 22:47 ] @
Maksimalno vreme za globalnu promenu DNS-a je 72h. Možda bi najbolje bilo da daš adresu sajta, da bi smo proverili da li je sa DNS-om sve ok. Inače i sam možeš dosta toga proveriti preko ovog servisa www.intodns.com
[ Gomatami @ 14.08.2009. 00:30 ] @
Evo, ima svega, k'o semafor ... Semafor

I kad se nesto presaberem, vreme pocinje da tece od utorka oko 17. Znaci da bi sutra (petak) u 17 trebalo da bude tih 72 sata. Ima nade


-----------------------
Definitivno je bilo do ta famozna 72 sata. Jos u toku dana je proradilo svuda ....

[Ovu poruku je menjao Gomatami dana 14.08.2009. u 18:18 GMT+1]
[ Stefan Jocic @ 14.08.2009. 17:38 ] @
Drago mi je što je sve sada ok. Mada sam posumnjao i na greške u DNS podešavanjima.