[ Shadowed @ 16.08.2009. 00:05 ] @
Interesuju me preporuke CMS-ova na osnovu iskustva.
Najbitniji faktor je dobra integracija user-a sa SMF forumom (da su user-i deljeni izmedju cms-a i foruma). Pod dobrom podrazumevam da je stabilna i ne dovodi do raznih nedoslednosti u bazi.
Slede user-frienliness, sigurnost i mogucnoti koje pruza.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 17.08.2009. u 21:00 GMT+1]
[ Mister Big Time @ 18.08.2009. 04:54 ] @
Da li si probao sa Joomlom? Jeste da nema neku narocitu podrsku (sa obe strane, valjda su se pokarabasili nesto) ali moze da se namesti.

Od ostalih CMS-ova, najlakse odaberi koji ti CMS prvo najvise lezi, pa onda integraciju jer vecina poznatih ima bridge-ove za poznate forume.
[ Shadowed @ 18.08.2009. 08:57 ] @
Za ovo sada nisam nista probao, jos sam u fazi planiranja a za koji dan pocinjem sa realizacijom.
Joomla-u sam probao dosta davno i delovala mi je komplikovano i neintuitivno. Wordpress sam koristio ranije, dok je bio samo blog engine i bio mi je super. Sada vidim da su ga dosta prosirili i da je prakticno postao pravi cms. Samo ne znam koliko se dobro spaja sa SMF-om. Video sam neke plugin-ove ali nije bilo nesto narocito komentara pa nisam mogao na osnovu njih da zakljucim.
[ Predrag Supurovic @ 18.08.2009. 12:49 ] @
SMF nije bas API friendly za intergraciju. Jedino pouzdano resenje je da se radi CMS koji je nadogradnja na SMF.