[ dariokihli @ 17.08.2009. 14:02 ] @
E ovako,

trebao bih prebaciti postojeću web stranicu koja je urađena u Joomla 1.0 na Joomla 1.5. Međutim, web stranica ima ogromnu količinu podataka koje ne smijem izgubiti i koje takođe trebam migrirati na novu verziju. Znam da se koristi komponenta migrator, ali ta komponenta meni pravi probleme. Kada u migratoru kreiram sql file, pa kada idem na download ili ga ne snimi do kraja ili mi izbaci neku grešku. Moja trenutna stranica se nalazi na serveru u folderu httpdocs, pa me interesuje postoji li mogućnost da ja kopiram taj čitav folder lokalno na računar i izvršim izmjene, pa da onda sve to vratim na server. Da li će to raditi.
[ Mister Big Time @ 18.08.2009. 04:55 ] @
Ako nece baza da radi tako, uradi full SQL backup iz phpMyAdmina (na primer) pa onda sledi dalja upustva migratora.

[ dariokihli @ 18.08.2009. 11:29 ] @
Pokusao sam uraditi backup baze i kroz plesk, phpMyAdmin. Krene da download-uje i negdje upola snimanja ga zbrza kao da je zavrsio skidanje. Moja baza zauzima nekih 230 MB, a ne skine se ni blizu tog broja, mozda nekih 20 do 30 MB. Ne pokazuje nikakvu gresku, samo nece da skine citavu bazu uopste.

Sta da radim, pomagajte :)
[ maric1 @ 19.08.2009. 22:36 ] @
zasto je baza 230 MB?
[ dariokihli @ 20.08.2009. 08:00 ] @
Zato što se svake sedmice objavljuju neka obavještenja i to zadnjih 5 godina. Nakupilo se :)