[ Zavisan @ 18.08.2009. 00:11 ] @
Na MacBook Air-u sam instalirao windows 7. To nijesam odradio preko Boot Camp -a već sam kompletnu particiju na kojoj je bio OS X izbirsai i na potpuno prazan HDD odradio instalaciju Windows 7.

Zašto je ovo bitno? Pa prije dok sam raido preko Boot Camp -a dupli klik mi je radio na MBA. Međutim sada nema šanse da mogu da ga natjeram da radi. Drajvera od Apple -a za multitouch nema (ima ih ali samo preko Boot Camp -a), a dugme za dupli klik (kao kod ostalih notebook -ova) ne postoji. Naravno ovo se može riješiti mišem, ali trenutno to i nije neko rješenje.

Ima li neko ideju šta da radim?

Druga stvar je iSight. Gdje ima drajvera za Windows Vistu 32bita. Predpostavlajm da za 7 nijesu izašli pa mogu ovi drugi poslužiti.

Nijesma znao gdje da se obratim, na Windows nijesam mogao za prvo pitanje (pošto mi je ono mnogo bitnije) jer je opet specifičnost Air -a. Ako sam pogriješio brišite/premještajte.
[ madamov @ 18.08.2009. 07:24 ] @
Da li uz MacBook Air imaš eksterni DVD drajv? Ako imaš i Windows ga vidi (što može da bude dodatni problem) ubaci u njega instalacioni disk od Leoparda i u korenom direktorijumu imaš setup.exe koji instalira BootCamp drajvere.

E, sad, da li će oni raditi sa Windowsom 7, to je druga priča koja spada u neki Windows podforum.