[ felix73 @ 19.08.2009. 16:51 ] @
Ko voli neka izvoli, svaka kritika pozeljna
[ Stranger2 @ 20.08.2009. 12:46 ] @
imam samo par zamerki na koncepciju:

- gore pise Internet Tehnologije a IT znaci Informacione Tehnologije. siguran sam da se ne zelis ograniciti na poslove koji imaju veze samo sa internetom.

- to je koliko vidim deo sajta www.oglasi-marketing.com a to kao da krijes. ne vidi se ni po logou, niti ima gore upadljiv link, niti si stavio neku reklamicu d aza ostale vrste oglasa kliknete ovde...
ne znam ni zasto si napravio poseban logo i posebno zaglavlje za IT sekciju. ja bi na tvom mestu ostavio gore originalni logo i on bi ujedno bio link na pocetnu stranicu. a ispod njega bih nekako oznacio da je ovo sekcija za IT poslove.

- moze i koja rec da se doada u stilu: "ako trazite posao vezan za IT ili radnika.. da bude vise kljucnih reci.

- title ove sekcije je "dodani poslovi" sto je dosta lose. jedina kljucna rec je poslovi. osim toga nista taj title ne opisuje pa ako neko i naleti preko pretrazivaca verovatno nece znati o cemu je...

[Ovu poruku je menjao Stranger2 dana 21.08.2009. u 16:34 GMT+1]
[ miroslavL @ 20.08.2009. 19:04 ] @
Da tu si upravu da nema tih linkova za glavni sajt ali zato na www.oglasi-marketing.com kad se klikne na it poslovi on prebaci na sajt it.oglasi-marketing.com a ja bi logo promenio i stavio informacione tehnologije a ne internet tehnologije kao što je stranger naveo jer ispada kao velika greška. pozz
[ felix73 @ 20.08.2009. 21:57 ] @
Da, slazem se sa vama i hvala na sugestijama, bice jos izmena