[ iizuzetan @ 19.08.2009. 17:16 ] @
Danas nadjem telefonski racun fiksne telefonije kad tamo stavka (na poledjini racuna) OSTALE TAKSE !!!!!

Koliko se secam do pre dva tri meseca ove stavke u racunu nije bilo? Kakve su to takse, kome idu te takse, ko je dozvolio uvodjenje tih taksi, kad su uvedene te takse, kad se pricalo o tim taksama u javnosti itd itd DA LI NEKO ZNA?

I na kraju da kazem da te RAZNE TAKSE (bas tako pise u racunu) svaki telefonski racun opterecuje fiksno sa 195 din + PDV = 230 din

Idem sutra u telekom da mi razjasne ovaj harac i da iskljucim fiksni jer ga i skoro i ne koristim a imam ga samo zbog ADSl-a. Sad pricao ne pricao placam fiksni fiksno oko 600 din mesecno. Kad saberem fiksni telefon i internet ADSL ispada 2000 din. Ovako posto imam vec kablovsku koju placam 480 din prikljucicu i kablovski internet koji je oko 900 din i to iznosi oko 1500 din. Opet stedim 500 din.

[Ovu poruku je menjao iizuzetan dana 19.08.2009. u 18:30 GMT+1]
[ calexx @ 19.08.2009. 21:43 ] @
Svaki tvoj račun ili svaki telefonski račun? Šta piše na prednjoj strani? Inače po cenovniku 195 je mesečna pretplata ali i ponovno uključenje isključenog telefona (zbog neblagovremenog plaćanja računa i uznemiravanja pretplatnika) ... da ti nisu isključivali telefon?
Ja inače nemam te ostale takse u računu.
[ optix @ 19.08.2009. 22:54 ] @
Uzdržite se bombastičnih, apodiktičkih, a pre svega neproverenih i neargumentovanih iskaza u naslovima (krađa, zavere, prevare...) dok ne utvrdite o čemu se tačno radi, i da li je pojedinačan ili opšti slučaj.
Naslov je izmenjen.

[ iizuzetan @ 20.08.2009. 12:43 ] @
Ok ajde da dokazem. Evo slike mog racuna, a ne samo mog nego sam sad video ta stavka je i kod mojih prijatelja isto:



Naravno podvlacim uvek redovno izmirujem obaveze i nikad mi tel nije bio iskljucen !!!!!!!
[ Jbyn4e @ 20.08.2009. 14:25 ] @
Da li si pitao telekom sta je to uopste? Meni kad nisu iskljucili zabranu nule - pisao sam mail, i bez problema resio sve to. Racun je storniran, dobio sam novi bez toga i vise nije bilo problema.
[ bane_r @ 13.05.2011. 23:12 ] @
Da povampirimo malo ovu temu,
danas sam ih zvao i trazio prevod za "ostale takse" i dobio objasnjeje da mi je telefon bio iskljucen pa ukljucen i da to ukljucenje toliko kosta, a ja mislim da nije bio iskljucivan i zato sam trazio listing. Moze listing na kucnu adresu za 30 din ili da odem u poslovnicu i potrazim jedan, ne dolazi u obzir ni jedno no drugo iz razumljivih razloga i trazim listing na email. Odgovor koji sam dobio je: TELEKOM SRBIJE NIJE U MOGUCNOSTI DA SALJE LISTINGE EMAILOM. Ili u prevodu najskuplji internet provajder i najskuplji operater fiksne telefonije nije u mogucnosti da posalje listing na email. Ovo sam ispricao samo radi ilustracije a moje pitanje je: da li telekom ili bilo koja kompanija u mesovitom ili kakvom god vlasnistvu ima pravo da naplacuje bilo sta sto se zove "T A K S A"?