[ borgos @ 20.08.2009. 14:37 ] @
Koja je po vama najbolja skola engleskog jezika u Nisu, na osnovu vaseg iskustva, uzevsi u obzir kvalitet, cenu i ostale kvaliete i nedostatke? Razmisljam o skolama Oxford, Britannica, Spell, kraft, picadilly, angela fischer, star, tj. vazno mi je da skole budu u centru grada.
Hvala unapred
[ sanja2010 @ 20.08.2009. 16:02 ] @
Ja sam zavrsila sve kurseve na Narodnom Univerzitetu Pavle Stojkovic (znam, ovo "narodni univerzitet" zvuci glupo :)) i izuzetno sam zadovoljna. To ti je ona zgrada na trgu gde je Administrativno-birotehnicka skola i The English Book, na poslednjem spratu. Pokusaj da se ubacis na kurseve kod profesorke Marine Pesic, meni je drzala sve, predivna zena. Ne znam sad kolike su cene, nisam bila vec 2-3 godine :(
[ goldmine @ 10.09.2009. 22:05 ] @
Jako dobra skola stranih jezika u Nisu je De Profundis, tel je 525048, imaju recimo i jako povoljne individualne i specijalizovane kurseve, u centru su 5 min od Kalce, Ulica Momcila Popovica, levo od Nispetrolove pumpe. Oni imaju i kurseve ruskog, ceskog, arapskog, albanskog, pored ovih standardnih jezika.
[ borgos @ 25.01.2010. 01:46 ] @
Ja ti preporucujem Spell, odlicna je i tvrdim ti da nijedna skola u Nisu nije tehnicki bolje opremljena od nje. Kadar im je takodje odlican a cene najverovatnije najnize u gradu. Imaju i neku medjunarodnu diplomu, neki LCCI. Najbolje ti je da vidis njihov sajt: www.spell.co.rs