[ ksrele @ 23.08.2009. 12:46 ] @
Na ovom URL-u dobijem MySQL error
http://www.mps.sr.gov.yu
Da nije u pitanju neki hack?
[ musicmaster @ 23.08.2009. 13:40 ] @
Možda ga baš sad ažuriraju...
I kod mene isto.

Probaj kasnije ponovo.
[ maksvel @ 23.08.2009. 13:41 ] @
Jes', to je ta adresa... Možda greška u skriptu...
[ Goran Mijailovic @ 23.08.2009. 14:07 ] @
Citat:
MySQL ERROR (1044) - Access denied for user 'minedu'@'%' to database 'minedu'
insert into VisitLog (VLog_Datum, VLog_RemoteIP, VLog_PageID, VLog_Akcija, VLog_VisitorID) values (now(), '93.87.***.***', 306, '',81824)
Fatal error: mysql error in E:\whosting\mps\ocp\include\connect.php on line 141


Heh ne videh ladno moj IP ;O)
[ Miroslav Ćurčić @ 23.08.2009. 20:04 ] @
Ovaj OCP je izgleda mnogo bagovit,
evo pre mesec dana i sajt aerodroma prso.

Ali ajd što je prso nego što otkriva podatke o bazi i datotekama.
Ccccc
[ Tyler Durden @ 23.08.2009. 20:34 ] @
Da, ovo je zaista mnogo podataka.
A sta je OCP? Neki CMS?
[ ksrele @ 23.08.2009. 20:48 ] @
Hmmm... pazi, ja ne vidim da se tu nesto mnogo korisnih podataka odaje.
Vidis koja se tabela koristi u bazi, koja su joj polja = beskorisna informacija bez znanja na kojoj je adresi MySQL server i bez znanja sifre za njega. Ova sto se vidi ocigledno ne radi a da sam ja admin vise nikad nebi ni radila jer je otkrivena.
Dalje, vidi se (lokalna) putanja ka nekom .php fajlu = totalno beskorisna informacija jer em sto ti ne mozes da udjes lokalno na taj disk a ni .php file ne mozes da svuces dole...
Totalno ne vidim nikakvu korisnu informaciju od ove stranice, osim sto ti ispise tvoju IP adresu :).
Cak sto vise, korisnije su mi one informacije koje ne vidim a trebalo bi da su tu. Ne znam da li smem da upisem neki tamo fax jer ne znam da li je akreditovan.

Ovo nece biti danas popravljeno, naravno, jer je nedelja i Admin odmara... eeeee zemljo Srbijo...
A pitanje je da li ce i sutra biti popravljeno.
Pa makar da stoji stranica "Izvinjavamo se, trenutno imamo tehnickih poteskoca koje ce biti otklonjene za xx sati".
Ma sta se ja tu nerviram, meni srecom nije toliko jako hitno, na zalost ima i onih kojima jeste hitno.
[ Miroslav Ćurčić @ 23.08.2009. 20:55 ] @
Jeste, odeš na sajt aerodroma beograd i imaš na dnu strane link.