[ dobrovoljski @ 23.08.2009. 16:42 ] @
Zdravo. Zanima me da li neko ima iskustva sa booksong na PA 500. Konkretno ,memorisao bih ritam i boje za pojedine pesme,ustvari za brdo pesama,zajedno sa bojama i ostalo u song book-u.Hvala unapred.
[ Kovacevic Vladimir @ 23.08.2009. 19:51 ] @
Dok ne smislimo nešto konkretno, pogledaj http://www.korgpa.com/pa_root/en/news/news.html?en

Zar nemaš knjigu (User's manual) za tog Korga?

Nemam iskustva, ali da uporedimo sistem iz Pa-80 za JUKEBOX listu:

with Sequencer 1, you can select a Jukebox file (a file with the "JBX" extension) instead of a single Song.

Ali, to je za gotove Songove, a Ti bi hteo samo Style i boje instrumenata...pa zašto onda ne koristiš Performance banke i svakom Style-u daš ime pesme za koju je namenjen taj Style?
Mislim da je to najjednostavnije.

Pozdrav


[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 25.08.2009. u 08:15 GMT+1]
[ dobrovoljski @ 26.08.2009. 16:01 ] @
Snasao sam se. U drudom dole prozoru u opciji song book stoji opcija za unosenje.Mislim da se moze do 250 pesama memorisati sa tacno predvidjenim stylom za neku pesmu u svakoj sitnici i podesavanju sto se tice i boja sa tercama i ostalim bojama(4 boje sts) da ne moram da ih trazim po bankama i podesavam ritam u sred svirke.Ekstra je. ps ima objasnjeno u knjizi pa 500 koju imam ali se uvek nerado prihvatam nje jer je ogromna........ ali sto se mora nije tesko.Hvala.