[ A.G.KG @ 24.08.2009. 10:41 ] @
prilikom pristupanja mrezi preimenovao sam rachunar i po restartovanju i pokretanju Inventor 2009 pravio je problem za pokretanje CC shto je i normalno i izbacio je sledecu poruku.
hitno mi je hvala
[ A.G.KG @ 24.08.2009. 17:33 ] @
system restore je pomogao mada me josh zanima kako izbeci sysres podeshavanjem u CC
pozz
[ Dr. Jekyll and Mr. Hyde @ 25.08.2009. 08:24 ] @
Pokreni ADMS, u helpu pronadji sta je stavljeno za standardan sa password (verovatno nisi menjao). Kad pronadjes, zabelezi koja je, zatvori adms, pokreni command prompt i zadaj sledece:

C:\Program Files\Autodesk\Data Management Server 2009\ADMS Console>Connectivity.ADMSConsole.exe -OSiteRename -SNOStari_naziv -SNNNovi_Naziv -DBUsa -DBPsapassword

Naravno, Stari_naziv i Novi_naziv zameni odgovarajucim, a kod DBPsapassword upisi vec lozinku koju si pronasao nesto tipa DBPAutodeskVault@...

To bi trebalo da ti resi problem.
[ A.G.KG @ 25.08.2009. 18:03 ] @
hvala na odgovoru
probacu ovo pa javljam rezultate
pozz
[ Coboco @ 19.04.2010. 07:06 ] @
Desila mi se slicna stvar... posle sat vremena muke uspeo sam da resim problem... mozda ima i neki korak vise... ali sigurno radi

Uninstallirao sam Vault i Autodesk Data Management, kao i Microsoft MySQL 2005

i to nije bilo dovoljno... pobrisao sam foldere gde su bili instalirani...

kao i (mislim da je ovo resilo problem) folder C:\ProgramData\Autodesk\VaultServer\FileStore\Vault

... i nakon svega toga ponovo sam instalirao Content Center za Inventor i sve je radilo


nadam se da ce ovo nekome pomoci