[ nikola0007 @ 25.08.2009. 17:03 ] @
pozdrav e ovako imao sam jednu programu ip scener ona se instalira na komjuteru i uneses ip i on ti kaze od koju drzavu je ip adresa ima jedna stranica hide ip tako nesto se zove pise od gde je ip adresa ali samo on ko se pusti na tu stranicu pise od gde uzimam net dali ima takva programa za da moze da ti kaze od gde je pusten taj korisnik ako uneses ip adresu gde se tacno nalazi znam da trazim mnogo ali jednom sam uspeo i to je dobro mnogo mi pomoglo ali samo grad kaze sada mi treba i mesto kako mogu to da doznam dali ima takav program a mislim da ima ako neko zna za ovo neka pise Pozdrav Nikola
[ Aleksandar Vasic @ 01.09.2009. 14:48 ] @
Verovatno mislis na Whois?
[ nikola0007 @ 03.09.2009. 19:39 ] @
pozdrav zelim da doznam ip adresu znam da ima vise mogucnosti ima link koji dajes njemu i ako poseti stize ti na stranu to sam proverio i lepo radi e sada hocu da znam na primer na msn catujes sa nekim i kako moze da se dozna ip adresa imam online armor firevol i on kaze gde ide chat i od covek ip adresa ali po nekad ta ip adresa je i od servera i na primer znam ip adresu gde mogu da proverim tacno gde se nalazi i koj mu daje net znam da moze da se dozna do operatera koji mu daje net ali vise ne moze barem ja dotle sam pokusao e sada dali moze da nadje i kucu i ulicu to mozda u fbi ali za kucu nz.sta mislite vi imao sam ip scener ali on kaze samo od koju drzavu je instalira se i toliko i ako se otvoriju nove ip adrese on moze da ti kaze samo drzave vide ne.jel zna neko o ovome nesto sto sam napomenuo