[ AnaIvanovicFan @ 25.08.2009. 20:34 ] @
Poslao sam pocetkom prosle nedelje reklamaciju sa Telenor sajta u vezi problema sa telefonom koji je donet sa servisa i napomenuo da su ga u servisu osakatili, tj. da jos gore radi. Pise na sajtu da je rok 8 dana za odgovor na reklamaciju. 8 dana je naravno proslo i ja sam u nedelju ujutru sa portala poslao pitanje zasto nisam dobio odgovor na reklamaciju, i evo utorak je a odgovora nema, a veoma mi je bitno jer ne mogu normalno da koristim usluge.
-------------------
UPDATE:
Dobio sam odgovor od Telenora:
Postovani,
Ovim putem zelimo da se izvinimo na kasnjenju odgovora.
Kada je u pitanju telefonski aparat i situacija koja se desava, neophodno je da se obratite ovlasecnom servisu koji ce dalje popraviti telefonski aparat. Informacije koje mi nudimo se odnose na aparate koji su kupljeni u Telenoru.


Ovo boldovano mi nije jasno bas najbolje. Zar se telefon koji je dobijen na Telenor nagradnoj igri ne tretira kao kupljen u smislu popravke? Takodje, u reklamaciji sam detaljno napisao koji su problemi u pitanju otkad sam dobio telefon sa servisa:
-Bluetooth ne funkcionise
-Baterija traje pola dana, ponekad i manje
-Telefon je DEKODIRAN U OVLASCENOM SERVISU dok je bio na popravci (!) i IMEI je resetovan, a u garanciji pise da promena IMEI-a i dekodiranje podleze gubljenju garancije

Zvao sam operatera pre nedelju dana i on mi je rekao da sacekam odgovor na reklamaciju i da mi u potpunosti veruje, jer nemaju bas dobar odnos sa ovlascenim servisom. Odgovor na reklamaciju je stigao, i sami vidite sta pise.

Napominjem da otkad sam dobio imam puno problema, i stvarno smatram da je bolje da mi ga nisu ni dali nego da se mucim sa telefonom kome ocigledno nesto fali.. Da me ne shvatite pogresno, zahvalan sam Telenoru na izuzetnom poklonu, ali mi je jako glupo sto nisam u prilici da koristim usluge Telenora korektno, jer mi baterija traje maksimum pola dana! Molim vas za neki savet, jer obracanje E-mail korisnickom servisu ocigledno ne pomaze. Hvala unapred!

[Ovu poruku je menjao AnaIvanovicFan dana 26.08.2009. u 12:17 GMT+1]
[ misaj @ 25.08.2009. 23:13 ] @
Ma kupi si drugi telefon pa koristi usluge operatera "ko covek"...ne ide da se mucis sa tim poklonjenim telefonom. Jer ko sto narod kaze poklonu se u zube ne gleda :)