[ arsa xx @ 18.12.2003. 17:58 ] @
www.matematika.co.yu
Verovatno ce sajt biti modifikovan - online predavanja, magazin, baza zadataka, zanimnjivi zadaci, forum, bla bla...

Zasad ce stajati ovako.
[ manca @ 18.12.2003. 20:35 ] @
nije lose, samo mi nekako ova plava bije u oci, a i nekako header, je siromasan.
Naime, zasto si stavljao u gornjem desnom uglu forum, mat. igre, zan. zadaci, kad ne moze da se klikne na njih i da se izaberu???
sve u svemu nije tako lose.
[ leka @ 18.12.2003. 21:16 ] @
U svakom slucaju je bolji sajt od nekih na kojima pise "Optimised for IE 6.0 in resolution 1024X768 pixels." - ko razume, shvatice.
[ _igor @ 18.12.2003. 21:25 ] @
sredi heder... ostalo je ok :)

_poz
[ E.N.I.A.C @ 18.12.2003. 21:55 ] @
Pa slazem se sa mancom... Ok je sajt ali mislim da bi bila prijatnija malo bledja plava boja... Inace dizajn nije los, generalno... Takodje slazem se :) i sa lekom... Vecinski deo netziena pogotovu u poslednje vreme koristi 17" ekrane,,,
[ anon315 @ 19.12.2003. 07:15 ] @
Citat:
leka:
U svakom slucaju je bolji sajt od nekih na kojima pise "Optimised for IE 6.0 in resolution 1024X768 pixels." - ko razume, shvatice.


"...If you didn't have FLASH 6.0 "

Hehe
[ noviKorisnik @ 19.12.2003. 08:48 ] @
Čisto kozmetički: ako ostaje fix width stranice, ublaži kontrast s pozadinom (daš bgcolor stranice za nijansu ili 2 svetliji ili tamniji od tabele)
[ babylonian @ 20.12.2003. 01:10 ] @
Citat:
leka:
U svakom slucaju je bolji sajt od nekih na kojima pise "Optimised for IE 6.0 in resolution 1024X768 pixels." - ko razume, shvatice.



hahahahah

/me sapuce "okreni se ciko, tebe zovemo"

lik svakom komentarise sajt, a mislim da misljenje stvarno nije za uvazavanje, bez uvrede. Trebalo bi nekako blokirati postovanje u ovom forumu, uvek kvari imidz "konkurencije".
[ smrda @ 21.12.2003. 11:22 ] @
Dobro je. Boje si lepo zbudzio. Al' ima par stvari.
Kao prvo, odsjaj slova MATEMATIKA u header-u, mislim da ne bi trebao da ga ima uopste posto sama slova imaju veoma mali opacity. Ikonica za "dodaj u korpu" je veoma losa. "Zanimljivi zadaci" zelenom bojom, i to je lose. Pokusaj da koristis sivu umesto zelene. Trebao bi da zatvoris stranicu footer-om, ovako mi izgleda k'o da sajt nije skroz ucitan. To je to. Inace sajt nije los.
[ arsa xx @ 27.12.2003. 16:51 ] @
Uzecu u obzir sve kritike i kada budem radio drugi deo sajta(online predavanja, zan. zadaci, forum, ...) napravicu sitnije izmene.
Evo usput home admina(slika je poveca i sporo se ucitava)
[ ||NeX|| @ 04.01.2004. 00:31 ] @
:APLAUZ:

Svaka čast. Samo se uvijek pitam što ljudi Matematiku uviejk povezuju sa plavom bojom!? Zato što je hladna, odbojna, teška ... ? Jedino bi tu uveo inovaciju, a ovako ima super predpozicje da ako želiš čak postane i super portal za matematičare, kojima naše područje ne da obiluje, nego ih imamo i za izvoza. Heheh.