[ raligno011 @ 30.08.2009. 23:12 ] @
Na kratko sam imao na probi WD media player i iskreno,..prezadovoljan sam,al me znaima sledece,jer zbog toga sam ga vratio.S obzirom da forsiram MKV format za gledanje,imao sam problem kod skoro 40-50 % filmova koje sam skinuo sa neta a odnosi se na AAC audio kodek koji jednostavno ne cita. Da li neko ima iskustva sa tim u zadnje vreme,ovo sam probao u martu,..da li update firmware moze ili je mozda vec to sredio,..jer ako je to izvodljivo,mislim da je odnos cena kvalitet za svaku prporuku i pazario bih ga.
[ sashamed @ 02.09.2009. 21:49 ] @
postoji već 5-6 vrsta firmware-a ( što zvaničnih, što hackovanih)i koliko sam upućen, na novijim verzijama je taj problem sa aac rešen.
[ raligno011 @ 03.09.2009. 07:55 ] @
AAC koliko ja znam ne vidi ni jedan risiver,..tako ni 5.1 zvuk,moze samo stereo dolby(preko optickog kabla). Koje su prednosti hackovanih firmware-a,u odnosu na regularne?
[ sashamed @ 03.09.2009. 22:18 ] @
Prvo: dodatak nekih kodeka kojih nema u zvaničnom , npr. sa hackovanim čita WAV DTS 5.1, a imam zaista jako puno muzike u tom formatu i u početku sam se razočarao što ne može da ih čita.
Ostale stvari su: možeš da zakačiš usb LAN ili WLAN i da strimuješ sa servera, zatim externi usb Blu-ray ili dvd. Zasada ne može da otvara menije na disku ili u iso image-u, ali se radi na tome.
Praktično je software još u razvoju.