[ zaraza @ 31.08.2009. 22:33 ] @
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=16&nav_id=379053

Citat:

Beograd -- Saobraćajni policajac Radisav Filipović povređen je na poligonu za obuku vozača na Banjici u Beogradu, kada ga je napao kandidat za polaganje vozačkog ispita.
Kako saznaje B92, na njega je metalnom šipkom nasrnuo Predrag Vasić, najverovatnije samo zbog toga što je pao na vozačkom ispitu. Policajac je sa naprsnućem prvog pršljena i razderotinom na glavi prebačen na Vojno-medicinsku akademiju.


--
Uopste me ne cudi.
U stvari, cudi me sto do sada minimum tuce pandura nije izbodeno nozevima i nalupano stanglama zbog svog ponasanja na polaganju vozackog ispita.
Eto, ovo je pozitivna stvar, mozda se bar jedan uzdrzi od drk*anja kandidata zbog nicega...

[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 22:37 ] @
Do yaya je pozitivna, mozda i ti dobijes sipku u vugla ako ga iseces negde na ulici :)

A da neces - nije dobio dozvolu jos :)
[ zaraza @ 31.08.2009. 22:39 ] @
Pa znas sta, neko mora da ih kontrolise, na ovaj ili onaj nacin...a to NIKO ne moze da uradi osim samih polagaca...Mozda ovaj i nije u pravu, ali uopsteno gledano - ovo jeste pozitivna stvar.
Uostalom, i ja nosim pajser u kolima...pa ono :):)
[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 22:41 ] @
Eee dok ga ti izvadis, ovaj vec dotrcao i integrisao ti sipku u frontalni korteks - jos vidis kako je dobar, ispalo bi da prilazi kao da zeli da fino poprica sa tobom :)

Bolje kupi sacmaru, pa je upotrebis iz potaje...
[ zaraza @ 31.08.2009. 22:44 ] @
bga, Ivane, u Srbiji je nazalost tako..nema normalno polaganja dok nemas sise ili dok nemas pare...cast izuzecima...siguran sam da je ovde svako na ovaj ili onaj nacin doziveo glupiranje pandura na polaganju, kao sto sam i ja doziveo...znaci nije bitno dal ti stanes na stop ili postujes pravo prvenstva, bitno je to da recimo imas bradu ili imas uredno slozenu licnu u novcaniku...
[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 22:46 ] @
Ma znam, jasno... ovoga je izgleda pandur krenuo da zeza zato sto je nosio sorc :)

Steta sto iz sorca nije izvadio CZ99, ono bar taj vise nikoga ne bi ispitivao - a i ovako i onako ce pajser-drajver da ide u tvorza, bar da je napravio korist za drustvo :-))
[ zaraza @ 31.08.2009. 22:48 ] @
Zikis, zikis....
al uopste me ne bi cudilo da ga je oborio zato sto je nosio sorc....a ne zato sto je na primer prosao kroz crveno...
[ Horvat @ 31.08.2009. 22:49 ] @
Citat:
zaraza: nema normalno polaganja dok nemas sise ili dok nemas pare...cast izuzecima...


wtf??
to govoris uopsteno ili za bg?
[ zaraza @ 31.08.2009. 22:51 ] @
Citat:
Horvat: wtf??
to govoris uopsteno ili za bg?


Ja za Bg i za to kako je izgledalo polaganje kod mene...i polaganje mojih drugara i poznanika...
[ musicmaster @ 31.08.2009. 22:56 ] @
Ja još ni jednog ne znam, a da je kod nas iz prve prošao. Uvek mora 2 ili 3 puta.
[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 22:57 ] @
Citat:
zaraza
Zikis, zikis....


Pazi ja sam mrtav ozbiljan - u pitanju su 2 mentola:

#1 mentol - pandur, iskompleksirani imbecil koji silji onu stvar nad neduznim ljudima - ako nose sorc, recimo

#2 mentol - drug pajser, koji ima problem sa kontrolom besa i koji je u stanju da ostema glavu nekom sa sipkom jer ga je iznervirao

OK, znaci imamo 2 mentola - pazi, cisto darvinisticki - da je drug pajser roknuo pandura sa CZ99-tkom, ovaj svet bi imao jednog mentola manje... to ne moze biti lose. Ovako ce ovaj svet i dalje imati oba mentola, samo sto ce jedan od njih neko vreme biti u bolnici a drugi u zatvoru i to je to..

Mislim moglo je i drugacije - da pandur izvadi pistolj i rokne dr. pajsera posto ga je ovaj napao - mozda mlalo manje optimalno, ali ukupan ucinak priblizno isti.

Steta.
[ NoneVi @ 31.08.2009. 22:58 ] @
Kad sam ja polagao ('99) sve je prošlo bez ikakvih problema. Doduše bio je januar pa nisam mogao da nosim šorc :-)
Međutim hanuma mi je polagala pre par nedelja i kaže da su joj prigovarali od oblačenja do ponašanja. Na kraju je napravila i neku krupnu grešku, pa je zbog toga pala, ali kaže da su izuzetno neprijatni bili od samog početka. Uglavnom kad mi je pričala šta i kako baš sam se pitao kako ih još niko nije nalupao.

Ja kontam da je to čista psihologija. Čim imaš barem delimičnu moć nad nekim težiš da mu to i demonstriraš.
[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 23:01 ] @
Ti sto nekom prigovaraju oko oblacenja su iskompleksirani bednici cija je jedina moc na ovom svetu tih nekoliko sati dnevno nad neduznim ljudima koji su dosli da polazu.

Ono mozes da se kladis da tog pandura bije zena ili ga sef tera da mu donosi kafu...

Zato i moj argument stoji - steta sto dr. pajser nije bio jos eksplicitniji, pa da svet ima jednog izroda manje :)
[ zaraza @ 31.08.2009. 23:07 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:
Mislim moglo je i drugacije - da pandur izvadi pistolj i rokne dr. pajsera posto ga je ovaj napao - mozda mlalo manje optimalno, ali ukupan ucinak priblizno isti.


Moglo je.
U svakom slucaju, u buducnosti bar jedan od svake sorte bi se zamislio....

Citat:

Ti sto nekom prigovaraju oko oblacenja su iskompleksirani bednici cija je jedina moc na ovom svetu tih nekoliko sati dnevno nad neduznim ljudima koji su dosli da polazu.


Video sam komentar na b92 u kom se lik zali da su ga smarali sto ima bradicu - isti slucaj kod mene na prvom polaganju...znaci brada od 2-3 dana...ma nesto bezveze...imao sam scenu od 5 minuta, kako to mozda nisam ja u licnoj karti, kako ovo kako ono...odvozio voznju perfektno, a pao "mora to malo bolje"....isti pandur, na mom trecem i konacnom polaganju, ja vozim ko konj...sam sebe bih oborio 12 puta...polazem bez jedne jedine reci...
Eh da, a drugar je morao da trazi berbernicu da se osisa, nije im se svidjala frizura :):)
[ Ivan Dimkovic @ 31.08.2009. 23:10 ] @
Ako nista drugo - i ovaj pandur ce sledeci put da se zamisli dobro pre nego sto nesto kaze... ili ce da se trza i okrece kad nekog obori :)
[ Horvat @ 31.08.2009. 23:15 ] @
braca ti u bg-u vas mLogo "guze",da 'prostite...

koga god znam ,nisam cuo ni jednog da je rekao "e meni ne da pandur da polozim",bilo je onih koji su rekli da je ovaj ili onaj pandur namcorast,ali da je neko potplatio polaganje,to nisam cuo...

a bilo je onih i koji su iz 1. puta polozili a i onih koji su 1++++++++++++++++++++++++++++++++++ puta izlazili na polaganje,a ti su izlazili toliko puta,jer,pazi ovo,ne znaju da voze...
[ zaraza @ 31.08.2009. 23:19 ] @
Citat:
Horvat:
koga god znam ,nisam cuo ni jednog da je rekao "e meni ne da pandur da polozim",bilo je onih koji su rekli da je ovaj ili onaj pandur namcorast,


ma nije to, ovaj ti neda, kod njega neces moci...nego cisto da polazes 2-3 puta... :)

Citat:
Horvat:
ali da je neko potplatio polaganje,to nisam cuo...


Hm...ne moras da potplatis :)
Stavis sise i ne moras da znas ni u rikverc da ubacis :)

Citat:
Horvat:
a bilo je onih i koji su iz 1. puta polozili a i onih koji su 1++++++++++++++++++++++++++++++++++ puta izlazili na polaganje,a ti su izlazili toliko puta,jer,pazi ovo,ne znaju da voze...

[/quote]

Normalno....
PRvo, to su krajnosti, a ja ne pricam o tome....
A drugo, takve slucajeve ni instruktor ne bi trebalo da pusti na polaganje...
[ Horvat @ 31.08.2009. 23:22 ] @
pa cekaj,on u izvestaju mora da napise sta su ti greske bile

stavis,ili izvadis sise?


pa dobro,bilo je i onih koji su 2-3 puta polagali,sto prpa,sto neke greskice [pa se nakupe],ali neka zloba ...ne secam se bas da sam to cuo
[ zaraza @ 31.08.2009. 23:26 ] @
Citat:
Horvat: pa cekaj,on u izvestaju mora da napise sta su ti greske bile


U izvestaju moze da stoji npr nebezbedna ili recimo nesigurna voznja...i jedno i drugo su subjektivne kategorije kroz koje mozes da provuces sta hoces...
[ Horvat @ 31.08.2009. 23:29 ] @
pa jbm mu sunce,cemu sluzi instruktor u vozilu kad polazes? da cuti i klima glavom kako ovaj pravi prekrsaje? ili je on onaj koji ga direktno podmaze?
[ zaraza @ 31.08.2009. 23:30 ] @
Ma sve je to ista bagra bre :)
[ gojnik @ 01.09.2009. 01:07 ] @
Uf, kad se setim mog polaganja, dosta dugo sam i vozio, sigurno preko 5km, ali sam položio iz prvog puta. Zamerio mi na menjanju brzina, kao jel ti to mešaš gorivo u rezeorvaru, i rekao da vozim sporije(a jurio 50km/h), haha. A zašto sam toliko dugo vozio pojma nemam, verovatno je hteo da ulovi neke greške na dužoj putanji, ali nije uspeo.
Uglavnom ja imam pozitivno iskustvo.
[ Milos911 @ 01.09.2009. 01:46 ] @
Neka, neka, treba stoku ubiti. Ja sam u petak pao na tipovanju zato sto sam greskom napisao broj 5 umesto 6. Odmah sam ga prepravio u 6 (samo malo se primecivalo da je prepravljano) i zovnuo pandura. On dodje, pogleda, promrmlja nesto i ode. Kasnije rezultati, meni zbog toga oduzeto 5 bodova. 1 bod mi je nedostajao da prodjem. Zao mi je sto nisam napusio debelog ped***. Nego konjina samo uzeo papir i otisao... Na proslom polaganju neki smrad hteo da obori decka zato sto je dosao u sorcu(bermudama(3/4 :))). I ja sam isto dosao obucen jer sam hteo da mu jbm sve po spisku ako mi nesto kaze. Nazalost nisam stigao do kamiona :)
[ burex @ 01.09.2009. 02:48 ] @
Kod mene je iskustvo uglavnom pozitivno. Nas troje je polagalo kod jednog pandura... Jedan tip je položio, druga (devojka) je pala (sa propratnim objašnjavanjem rukama šta je zahebala) i ja na kraju - položio, iako mi je jedan čiča u ladi vrlo lako presekao putanju i skrenuo iz susedne trake u ulicu na koju se nameračio sa moje strane, pa je radila kočnica i meni i murjašu zajedno. Dakle, sise nisu pomogle, a nije bilo ni maltretiranja. Mada, ko zna, bio je neuobičajeno hladan dan u sred leta, pa nije baš bilo vreme za kratke nogavice... možda me je to spasilo i omogućilo da položim prvi put... takođe sam bio sveže obrijan :) Ali ipak, čak i da sam prs'o, ne vidim zašto bi mi prvo palo na pamet da došetam do auto škole kako bi se prijavio, pa da se vratim isto tako vruć i to sa šipkom sa namerom da mlatim sve "odgovorne"...
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 07:42 ] @
Nema tu ovo i ono. Tog sto je mlatio sipkama trerba zatvoriti, pokusati lobotomiju, a ako to ne pomogne za naucne eksperimente. Tako treba zdravo drustvo da se ponasa. Kakve su vise to gluposti sa tim nasiljem? Primitivci.

Sto se tice ovih sto se zale, bu hu, niste polozili iz prvog puta, jaka stvar. I bolje da ne polazete. A to za sorceve su u pravu. Kad polozis, tad se kurci, a dok si junfer ima da radis po pravilima. Svi ovi sto placu bi sutra obukli ako treba i trodelno odelo da se ulizu kakvom clanu partije da im "da" drzavni posao. Nemojmo drugovi da budemo licimuri. Sta ti fali, polazi par puta, peči zanat.
[ hemarikon @ 01.09.2009. 08:55 ] @
Citat:
@zaraza: imas uredno slozenu licnu u novcaniku...

Hoćeš reću "uredno složen novčanik u ličnoj". Ma nemoj preterivati. Staviš 10 evra u vozačku, 10 evra u saobraćajnu, 10 evra u ličnu. Ako se tu ne zaustavi držiš u ruci 50 evra. A ako ni to nije dovoljno imaš u pripravnosti 200-500 evra u džepu. Sve zavisi šta si "zamesio".

Citat:
@Ivan Dimkovic: da pandur izvadi pistolj i rokne

To je već bilo. Pandur je pucao je čoveku u glavu bez ikakvog razloga u martu ove godine. Vodila se rasprava i na ES forumu pa se možete podsetiti.

Ovo društvo neguje i veliča nasilnike. Generacije koje sada stiču punoletstvo su bez ikakve kontrole, samokontole i savesti. Prvo malo biju nastavnike po školama. Kad shvate da im tamo niko ništa ne može, što bi im neko nešto mogao u živou? Još ako se neko oseti uskraćenim za vozačku dozvolu zato što je "u šortsu", eto prilike da se posegne za "pravdom". Ovo društvo će se tek čuditi šta je sve izlilala anarhija koju masovno podstiču političari.

A pošto je tema polaganje vozačkog. Polaganje vozačkog je besmislica i služi za šišanje i zapošljavanje nezaposlenih pandura, paritjskih poslušnika i instruktora koji ne bi imali inače šta da rade. Gradjani (osim profesionalnih vozača) treba da voze na izjavu da znaju propise i to je položen vozački. Vozčka dozvola važi do kraja života osim ako sudskom presudom se ne odluči drugačije.
[ jericho1405 @ 01.09.2009. 09:05 ] @
Citat:
hemarikon: Gradjani (osim profesionalnih vozača) treba da voze na izjavu da znaju propise i to je položen vozački.

Cek, cek, ciju izjavu?
[ hemarikon @ 01.09.2009. 09:15 ] @
Na sopstvenu izjavu gradjana.
[ StORM48 @ 01.09.2009. 09:19 ] @
Koliko sam razumeo, drug "pajser" je okarakterisan tako, zbog loše kontrole besa?

Sine Mile..., da je meni pandurčina sa ravnim tabanima i 3 razreda osnovne to uradila, smotao bih ga u kanalizaciju da zapamti kad je video nebo - štangla bi mu još bila i nagrada!

Ako sam na nešto alergičan (i reagujem impulsivno) to je izdrkavanje neobrazovane, iskompleksirane bagre koja nema druga posla u životu, nego da drnda ljude iz čiste obesti. Pazi ti qca - nosio šorc - jbt, pa nije otišao u zgradu Suda ili Vlade, ili u operu (mada nisam siguran da bi u operi nekom zabranili da uđe ovako ili onako) i onanisao unaokolo (!!!) - ne bih ga napao šipkom - prelomio bih ga na pola, pa da nosi kateter dok je živ, idiot neiživljeni!

"Kulturo, eve me"... majko mila, policajci koji drže predavanje o kulturnom pojavljivanju u javnosti... kud ide ovaj svet, što više ne potonemo...

Pozdrav
[ jericho1405 @ 01.09.2009. 09:22 ] @
Citat:
hemarikon: Na sopstvenu izjavu gradjana.

Mozda u zemlji Dembeliji. Odakle ti ovakva ideja? Il' se samo salis?
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 10:16 ] @
Citat:
StORM48: ...i reagujem impulsivno...

To je tvoj licni problem, a drzave sluze tome da silom sprecavaju i kaznjavaju one koji se ponasaju impulsivno u drustvu. Ti nemas pravo da se u drustvu ponasas impulsivno nego postoji red i sistem, to jest treba da postoji, ovde u divljastvu jos izgleda nisu culi za to.

Molim lepo, opremi se mp3 plejerom pa snimaj tok polaganja ako mislis da ce neko da te sikanira iz cista mira, ali ne mozes ni da dodjes tamo u gacama, nego se za sve zna neki red. Onda ako se sikaniranje desi i obore te iz cista mira, imas sve to snimljeno. Dalje se zna.
Citat:
hemarikon: Na sopstvenu izjavu gradjana.

Svasta. Ti si mi delovao ozbiljnije na nekim temama. Kakve su ovo sad gluposti. To nesto kao Idi Amin kad je dosao na vlast pa sam sebe proglasio za dozivotnog sampiona teske kategorije u boksu.

OK, moze, ali uz ćagu da je taj kvalitetno odvozio bar jedno 100 sati u gradskoj voznji pod kontrolom onih koji imaju ovlascenje da kontolisu njegovu voznju :) Ono, da sede sa njim u kolima i da ih on vozi i da im za to placa.
[ Horvat @ 01.09.2009. 10:40 ] @
lesli,a di to pise koja su "pravila oblacenja u toku polaganja vozackog ispita"?
[ gojnik @ 01.09.2009. 10:45 ] @
Citat:
jericho1405: Mozda u zemlji Dembeliji. Odakle ti ovakva ideja? Il' se samo salis?


Evo kako se polaže u Indiji, a ima i varijanta da se dobije dozvola bez polaganja:
http://www.youtube.com/watch?v=vQfebWWVdJo

[ Ivan Dimkovic @ 01.09.2009. 10:45 ] @
Ma to Lesli samo sere - on ima te homoeroticne snove iz vremena SFRJ, cika-brka policajac i tako to... mozda je odrastao bez oca, ko zna - nedostaje mu "father figure" i takoto...

Uzgred Dr. Stangla predstavlja odlicnog kandidata za drzavne snage bezbednosti - nema mozak, ima "m00da"... kud ces bolje. Verovatno ce mu u zatvoru i ponuditi deal - mozda ga i vidite kako cuva nekog politicara za par godina, ima i vozacki da mu srede :)
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 10:49 ] @
Nije moje babe vracare stvar u tome sto vam se snilo, nego se u civilizovanom drustvu znaju neka pravila elementarne pristojnosti na javnim mestima. A ako izigravas neformalnog baju, pa se oblacis kao dripac (secam se koliko smo se podsmevali, sto ja radim i dalje, onima koji izlaze na javna mesta u trenerkama, to jest kad je pocela ta moda) , onda moras da budes spreman na to da ces od nekih ljudi i u izvesnim situacijama kao dripac da budes tretiran. Bez obzira na tvoje lepe zelje, IQ, diplomu itd.

To vam se drugari moji (ta ta ta tira) zove stvarni svet.
[ Horvat @ 01.09.2009. 10:51 ] @
pa sta ti je "izigravanje dripca",odecom?
po tebi treba da ides u odelu sve sa sakoom i kravatom na polaganje?
[ Ivan Dimkovic @ 01.09.2009. 10:53 ] @
Mora tako kod Cika Brke - u svim diktaturama se mora postovati uniforma, je li tako Lesli? Tako je! :)

Secam se ja pre 10+ godina, meni trebala neka veza jer sam se posvadjao sa nekim... uniformisanim predstavnikom vlasti oko necega, i pitam nekog svog rodjaka koji je tada bio neko vece m00do u SPS-u - da mi sredi da ne vidim vise tog morona...

Kada sam mu rekao kako sam postupio kada je moron pokazao svoj moronluk moj rodja krene da urla na mene:

"KAKO BRE SMES TAKO DA SE PONASAS PREMA UNIFORMI" (da... bas tim recima)

Ono... u momentu mi je bilo sve jasno o svemu sto je trulo u drzavi... SRJ :)
[ Milos911 @ 01.09.2009. 11:07 ] @
Citat:
Nema tu ovo i ono. Tog sto je mlatio sipkama trerba zatvoriti, pokusati lobotomiju, a ako to ne pomogne za naucne eksperimente. Tako treba zdravo drustvo da se ponasa. Kakve su vise to gluposti sa tim nasiljem? Primitivci.

Sto se tice ovih sto se zale, bu hu, niste polozili iz prvog puta, jaka stvar. I bolje da ne polazete. A to za sorceve su u pravu. Kad polozis, tad se kurci, a dok si junfer ima da radis po pravilima. Svi ovi sto placu bi sutra obukli ako treba i trodelno odelo da se ulizu kakvom clanu partije da im "da" drzavni posao. Nemojmo drugovi da budemo licimuri. Sta ti fali, polazi par puta, peči zanat.

Mislim sad bih ti rekao ne seri ali necu da budem prost...
Kakve su gluposti sa nasiljem?
Jadna policija, totalno nemocna. Ma gde oni nasilnici, sve junak do junaka... (niko ne sme da vas bije)
bu hu, niste polozili iz prvog puta, jaka stvar.
To je toliko glupa izjava da ne mogu da verujem da je neko mogao to da kaze... Jeste jaka stvar sto nisam polozio iz prvog puta. Prvo daj mi ti sad opet 4 hiljade za polaganje. Drugo daj mi opet ko zna koliko jer cu kasnije posle 15 dana sesti u kamion i verovatno pasti i u voznji jer cu se previse opustiti ovih dana. Ako je nama bolje da ne polazemo tebi je bolje da ne pises.
Kurcenje u sorcu?
Ma da ne znam ni sto ga ove budale nose, nije to za ljude...
Sta ti fali, polazi par puta, peči zanat.
Fali mi 4 hiljade minimum.
drugovi
Nismo mi drugovi....
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 11:17 ] @
Niste, da ste drugovi bili bi gospoda, nego ste vi fukara koja ide i u sudove i crkve u gacama (i pazi, nema veze sta ja mislim o tim institucijama, ne mozes da ides tamo u gacama, ako odes ima da te izbace i tacka) . Ako nemas 4,000 ti zaradi. Ako ne mozes da zaradis onda trpi kao gospodin i ne placi ka neka baba.
Citat:
Horvat: pa sta ti je "izigravanje dripca",odecom?
po tebi treba da ides u odelu sve sa sakoom i kravatom na polaganje?


Citat:
Ivan Dimkovic: Mora tako kod Cika Brke - u svim diktaturama se mora postovati uniforma...


Ne znam o cemu ponovo buncate. Ja samo kazem da ako se obuces kao dripac treba da ocekujes da kao takav budes tretiran, a ruku na srce i treba da tako budes tretiran. Eto, nije vazno da li na polaganju za voznju postoje uniformisana lica kao predstavnici drzave, to jest policija, ili se polaze samo kod civila u privatnim auto skolama. Covek koji drzi do sebe nece sebi da dozvoli da se krece u javnosti kao dripac, a ko se krece obucen kao dripac treba da bude i tretiran kao dripac i to je to.

Mozda ovo ima veze za time sto su moji u porodici, dedovi i ostali, bili do smrti gospoda koji su isli u odelu do kraja, a neki su u odelu i umrli. Ko je ziveo u dripackom okruzenju valjda ima drugaciji stav, sta znam.
[ Horvat @ 01.09.2009. 11:20 ] @
a ja te pitam sta znaci biti obucen kao dripac?
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 11:21 ] @
Kad stavis qrac na celo. Gumica. Brijanje.
[ musicmaster @ 01.09.2009. 11:22 ] @
Sve te uniformisane drotine bi ja u šinteraj da ganjaju kerove i mačiće po ulicama, da ih paze posle, da ih kupaju, hrane, itd...
pa možda i da usreće neku usamljenu staricu, kada dođe da probere kucu ili macu...
Kao što se dalo viđati po animal planet kanalu...

Oni što su zaista došli iz Sr. Kamenice, njih ne bih dirao,
oni su zaslužili uniformu i radno mesto, molim lepo.
Ostatak bagre? Animal patrol.

Zašto neki kasvetan civilizovan instruktor škole koji i obučava vozače,
ne glumi i sudiju na polaganju?
Kao u pravoj školici.
[ Lesli Eldridz @ 01.09.2009. 11:25 ] @
Ma ja uopste i ne znam zasto policajac jos uvek mora da prisustvuje polaganju, ali to nema veze sa mlacenjem stanglama i sa oblacenjem kao dripac.
[ musicmaster @ 01.09.2009. 11:28 ] @
Citat:
Lesli Eldridz: Ma ja uopste i ne znam zasto policajac jos uvek mora da prisustvuje polaganju, ali to nema veze sa mlacenjem stanglama i sa oblacenjem kao dripac.


Ne znaš zašto policajac mora da prisustvuje polaganju, a to pritom nema veze sa mlaćenjem?
Ne zajebavaj.

Znaš. Ima ih previše dok posla nema za sve njih.
Da, let's define - dripac.

Šta je dripac?
Kako bi ti to okarakterisao?

♪♫♪ Dripci kad banku obiju, Žika zaglavi robiju,.... ♪♫♪

Dripac je dakle onaj koji je seo u bog te pitaj koliko izakanog Yooga ili šta već,
pukao dovoljno para za vreme obuke,
seo u auto, dao još malo novca za ispit,
provozao se sa čika "zakonom" u istom automobilu po tako "zdravim" cestama i ulicama,
i na kraju popušio, jer ovom koji nije 'dripac' nego >primeran građanin< tako prdnulo?
[ Horvat @ 01.09.2009. 11:32 ] @
Citat:
Lesli Eldridz: Kad stavis qrac na celo. Gumica. Brijanje.


za razliku od tebe,ja ne swingam na tu stranu,tako da ...