[ StefanR88 @ 03.09.2009. 12:15 ] @
Imam Kworld PVR-TV Xpert 878 karticu kojoj sam nekako nasao na internetu drajvere i instalirao, medjutim javlja se problem naravno, ja sam uspeo da nadjem sve kanale koje imam i na tv-u ali nemam zvuk, ne znam zasto a kada sam pogledao u Device Manageru nasao sam da su drajveri instalirani kako treba, pa sam probao opet da uninstaliram i da instaliram drajvere ali opet nece. Ne znam u cemu je problem pa ako neko moze da mi pomogne bio bi mu jako zahvalan !!! HVALA UNAPRED !
[ pantic68 @ 03.09.2009. 12:43 ] @
Treba da je spojis audio kablom na ulaz zvucne kartice, da u programu odcekiras ulaz koji se koristi i ako treba ugasis mute na njemu.
[ StefanR88 @ 03.09.2009. 12:51 ] @
Spojio sam ja audio kablom zvucnu i tv karticu i postavio sam u programu da mi bude Line In, posto koristim ChrisTV namestio sam i zvucnu kako treba SoundMax da mi bude ali i dalje nece, da i kada idem na configuration u programu i tada me pita da namestim tv karticu, on meni uopste ne prikaze marku moje tv kartice nego sam ja to postavio na Generic TV Card With MPEG HW encoder, a za MPEG Audio Decoder sam stavio ffdshow Audio Decode i kanale sam nasao a nemam zvuk uopste !
[ StefanR88 @ 03.09.2009. 12:58 ] @
Namestio sam. HVALA ZA SAVET !!!!
[ taraba111 @ 02.02.2015. 20:13 ] @
Imam i ja isti problem sa istom tv karticom. Jel možete da napišete kako ste rešili problem?