[ GAGA KG @ 04.09.2009. 14:28 ] @

Juce mi se prvi put desilo da kada ugasim komp,on se ugasi,ali se i dalje cuje kao da radi(kuler radi),cuje se zujanje.Kad pritisnem da ga upalim,on reaguje kao da je bio iskljucen.Probao sam da ga iskljucim iz uticnice,ali cim ponovo vratim kabal u uticnicu,odma krene i zujanje(krene da radi kuler)?U cemu moze da bude problem,i kako da ga resim?
[ Binary Mind @ 04.09.2009. 15:40 ] @
Prvo probaj sa drugim napajanjem. Po mogucstvu, nadji provereno ispravan testni primerak pre kupovine novog napajanja.
[ awaks @ 04.09.2009. 16:40 ] @
Eventualno provjeri u power opcijama da ti comp slucajno ne ide na stand by kada gasis... Desavalo se ;)
[ nexyyy @ 19.09.2009. 09:49 ] @
Problem sa gašenjem!!!

Znači,regularno ga ugasim turn off, on isključi kuler na procesoru, a na grafickoj kao i napajanju ostane da radi.
Glavni prekidač ne reaguje ni sa držanjem ne usključuje komp.sem čupanja iz struje,ali kada ga vratim u utikač ponovo isto tj.upali se cooler na grafičkoj,kao i napajanju, dugme na prekidacu aktivira cooler na procesoru, i podigne se sistem regularno!

U čemu je zapravo problem_
Zahvaljujem ako neko ima neki predlog...pozzz!
[ Ghost_iggy @ 20.09.2009. 15:08 ] @
Ma napajanje verovatno.. Probaj s nekim ispravnim koje ne pravi problem. A jel ti graficka prikljucena na napajanje direktno?
[ Milos911 @ 20.09.2009. 15:49 ] @
Citat:
awaks: Eventualno provjeri u power opcijama da ti comp slucajno ne ide na stand by kada gasis... Desavalo se ;)

Citat:
Probao sam da ga iskljucim iz uticnice,ali cim ponovo vratim kabal u uticnicu,odma krene i zujanje(krene da radi kuler)?

:)
[ nexyyy @ 22.09.2009. 11:15 ] @
Pa grafička nije direktno uključena na napajanje,ne znam nisam bas toliko stručan da bih to znao...
ma nije problem kupiću to napajanje,ali.....nisam imao takvog iskustva od kada imam komp.od 2001!
Hvala
[ nexyyy @ 25.09.2009. 15:29 ] @
a tada ti je bo na stund by ili ne???? kada ga uklj.direktno u uti;nicu i on se upali ili ne?
[ nexyyy @ 28.09.2009. 07:15 ] @
Ne nije na stund by već isključen sofrverski na turn off, tada se isključi i cooler na procesoru,a napajanje i dalje radi kao i grafička, zaista nemam pojma o čemu je reč.