[ Laki_Gen @ 06.09.2009. 11:09 ] @
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=12&nav_id=379847

Citat:
U Velikom Gradištu održan je prvi Svetski kongres veštica, koji je osmišljen kao festival energetskih napitaka sa horor motivima.

Posetioci su mogli da vide trku metlom na stotinu metara, izbor za najlepšu vešticu i da probaju čarobne napitke.

Veliko Gradište bilo je mesto okupljanja veštica, vampira, duhova, vilenjaka i mnogih drugih bića koja su se na jedno veče iz bajki preselila u gradski park.
Svetski kongres veštica u Velikom Gradištu privukao je veliki broj dama koje se osećaju kao veštice. "Iako smo se sve dobro maskirale, nijedna od nas niti je praktikovala magiju, niti je letela na metli", kažu one.

Organizatori planiraju da se Svetski kongres veštica održi i sledeće godine i da ga u budućnosti uvrste u redovnu turističku ponudu ovog kraja Srbije, koji odiše magijom.


Ahahahahaha hahahaha hahahah....

Ne rekose dal' im magija deluje na daljinu...
Cini mi se kao da me je neko urekao.
[ Ivan Dimkovic @ 06.09.2009. 11:11 ] @
Pazi ako su vestice zgodne... mozes lako da potpadnes pod magiju :)
[ nkrgovic @ 06.09.2009. 11:30 ] @
Kako kaze Dusko: "Sve su one pomalo vestice" :D
[ flylord @ 06.09.2009. 12:44 ] @
cudi mi se sto nikom nije palo na pamet da ide da ih bije jer kvare srbsku mladez...
[ Goran Mijailovic @ 06.09.2009. 12:55 ] @
Vestice su bre dobre
[ stil @ 06.09.2009. 13:06 ] @


[ Horvat @ 06.09.2009. 13:08 ] @
Citat:
flylord: cudi mi se sto nikom nije palo na pamet da ide da ih bije jer kvave svbsku mladez...

:)


sto se teme tice,pa sta,skupili se ljudi da se zjbavaju :) ,ako nikog ne povredjuju niti vredjaju,kome smeta :)
[ Goran Mijailovic @ 06.09.2009. 13:31 ] @
meni onaj video sa b92 ne radi tj. cuju se samo glasovi.
[ Laki_Gen @ 06.09.2009. 13:40 ] @
A crna magija, nikome nista :)?
Mi nemamo pojma sta one tamo mute i kakve vradzbine bacaju, a jos ih je gomila na malom prostoru...
Svasta je moglo biti.
Zato su juce na tv pustili Ghostbusters, da nas upozore na potencijalnu opasnost i kako se "odbraniti".

Vlajne, ima ih bas zgodnih, rizikovao bih da me neka zacara i ocara.
Npr.



Samo jos da kupim autobus i naucim da soferiram, pa pravac - Mala Krsna preko Velikog Gradista!!!!
Dok u pozadini sviraju "Carobnjaci".
[ Horvat @ 06.09.2009. 14:08 ] @
[ zrachko @ 06.09.2009. 14:11 ] @
@flylord
Ima, samo ih nema na ovom forumu. Isti oni koji satanizuju Harija Potera. ;)