[ feliciab0 @ 06.09.2009. 12:16 ] @
Pozdrav.Dali je moguce na Telenoru preci sa prepaida na pospaid uz zadrzavanje broja? I sta se desava sa kreditom koji se nalazi na prepaid kartici? Hvala
[ espresso @ 06.09.2009. 12:33 ] @
Evo šta kaže sajt
Citat:
Kako da pređem na post paid?
Povratak/prelazak na post paid sistem naplate je besplatna usluga, uz zadržavanje korisničkog broja. Aktivacijom broja u post paid sistemu naplate zatečeni kredit na pre paid-u prebacuje se u vidu akontacije na post paid.

FIZIČKO LICE

* Prodavnica: lični dolazak sa važećom ličnom kartom i dodatnim dokumentom (kreditna ili čekovna kartica na kojoj se nalazi potpis, pasoš ili vozačka dozvola na kojima se nalazi fotografija)
* Consumer Contact Centre - Pozivom broja 063/9863 može se izvršiti prelazak na post paid (SIM kartica i ugovor se šalju korisniku)


http://www.telenor.rs/?section...p;page=4124&category_id=68
[ feliciab0 @ 06.09.2009. 12:48 ] @
Dali je moguce kupiti i neki od telefona iz ponude?
[ Joker @ 06.09.2009. 13:04 ] @
Posto planiram da sa prepaida predjem na postpaid, interesuje me da li je moguce sklopiti takav ugovor da se kasnije mogu vratiti na prepaid. Cuo sam da je to moguce, e sad ako neko ima iskustva pa da podeli sa ostalima.
[ espresso @ 06.09.2009. 13:14 ] @
To zvanično nije moguće. Ako ih pitaš dobićeš odgovor da ne može.
Citat:
Dali je moguce kupiti i neki od telefona iz ponude?

Naravno. Samo što im nije neka ponuda, telefoni su skupi.
[ Joker @ 06.09.2009. 14:51 ] @
Procitaj na linku koji si postavio http://www.telenor.rs/?section...p;page=4124&category_id=68
pise: Povratak/prelazak na post paid sistem naplate je besplatna usluga, uz zadržavanje korisničkog broja.

Povratak znaci da si bio na postpaidu pa se prebacio na prepaid, ne ?
[ BioSQUAD @ 08.09.2009. 01:16 ] @
Moguce je da se predje, samo ako imas "jak razlog". Moj drugar od prepaida proso na postpaid, posle duze vreme opet se vratio.
[ Joker @ 08.09.2009. 07:41 ] @
Dobio sam zvanican odgovor, da je do 2002 bio moguc prelaz sa postpaida na prepaid pa zato postoji opcija vracanja na postpaid. Sada usluga prelaz sa postpaida na prepaid ne postoji.