[ bttp @ 06.09.2009. 14:13 ] @
Gde ima da se kupi, ako neko zna, po mogućstvu original?
[ www.mobiluy.co.yu @ 06.09.2009. 20:16 ] @
imam ja, a imas i tu po Beogradu skoro u svakom shopu. cena oko 600-800din
[ Slobodan Milivojevic @ 06.09.2009. 21:06 ] @
Eh taj poklopac ... Ja burazeru to zalepio selotejpom
[ bttp @ 07.09.2009. 20:25 ] @
Užasno je loše napravljen. Prvi put mi je ispao taj telefon i još je bio nikakav pad, smešan, sa visine od 1m i još uštopovan nogom :) Tj. sprečio sam da udari o patos već sam ga "dočekao" stopalom i poklopac se bukvalno raspao, znači dve od one četiri jadne kvačice što ga drže su prsle.

I sad treba da platim €10 za novi poklopac. Koji će verovatno isto prsnuti vrlo brzo...

P.S. Kad smo već kod toga, jel zna neko da li negde imaju da se kupe originalne maske i koliko koštaju, za N95? Znam da su skupe ali onako informativno. Jel to samo drže ovi uvoznici, tj ovlašćeni servisi ili ima još neko? Gde ima neka ovlašćena radnja gde to može da se kupi? Ustvari maska mi je u relativno dobrom stanju, ali malo su izlizani oni tasteri sa strane za kameru galeriju i volume, delimično se sljuštila farba. Jel se to menja s maskom ili ne?

I, da, ti Jagodinac :) Jel držiš oriđinale ili "A klasu"? :) Jel šalješ ili kako? Našao sam na oglasu za €10 original poklopac, jel to povoljno ili skupo? Nemam pojma koliko to košta.

Isto tako me zanimaju baterije za Nokije? Gde se one nabavljaju? Moj burazer je preko neta naručio neku zamensku bateriju iz Hong-Konga, nije original, ali kaže da super radi. Na N82 kaže da mu drži po 3-4 dana. Platio je, reče valjda, oko €15.
[ simtim @ 07.09.2009. 22:09 ] @
javi se na pm u vezi poklopca