[ Byzantium @ 07.09.2009. 09:05 ] @
Planiram da kupi Sony Playstation 3 slim preko interneta posto ce ovde biti oko 400e sto je mnogo u odnosu na cenu u Americi koja iznosi oko 200e jel se isplati da naruci iz amerike ili da kupim ovde i jel postoji neka varijanta fiksne carine preko posrednika?
Pozdrav
[ nkrgovic @ 07.09.2009. 10:26 ] @
Ja sam moj PS kupio u GameS-u. Razlog zasto bi mogao da razmislis o tome je:

- Na tu cenu u US mozda nije dodat njihov porez, a sigurno nisu dodati nasi Carina i Porez. Takodje, fale ti spediter, njegova usluga, cena postarine nekom kurirskom sluzbom (NEMOJ postom da ti salju, jer ti verovatno nece ni stici) i jos.... svasta.
- Kad se kod njih uclanih u privilege klub dobices 2% popusta extra. Jos bitnije kad predjes 50K dinara kupovine (sto ces uraditi brzo, ako kupis PS), imaces posle 7% popusta na igre. Sa 7% popusta ces vec posle par igara ustedeti to sto bi ustedeo na dovlacenju iz US.
[ Byzantium @ 07.09.2009. 11:37 ] @
Hvala na odgovoru ipak cu morati ovde da kupim Ps3 slim jer kad se sve uzme preveliki je to rizik.A sto se tice Game-s njihove cene igara i opreme su prevelike ja igre nabavljam za duplo jeftinije pare...
U svakom slucaju hvala na odgovoru
Pozdrav
[ koko_bill2004 @ 06.12.2009. 21:13 ] @
Byzantium aj reci gde planiras da kupis gde je najeftinije posto i ja planiram da nabavim, games je preskupo kod nas traze 630 dolara za slim a u drugim drzavama 300 dolara poz