[ _Diamond_ @ 09.09.2009. 10:11 ] @
Poštovani admin/modovi ES foruma,
interesuje me zašto je obrisana tema o fondu sv.Vasilije Veliki kada je na ovoj temi

http://www.elitesecurity.org/t371724-Humanost-forum-pitanje

rečeno da se za takva tema može otvoriti u MadZone.

Dobio sam preko maila upozorenje da je reklamiranje zabranjeno.Ne razumem šta je u pitanju,jer je izbrisana cela tema,a u pitanju je humanitarna pomoć.

Hvala.

[Ovu poruku je menjao _Diamond_ dana 09.09.2009. u 11:22 GMT+1]
[ flylord @ 09.09.2009. 20:55 ] @
da li si citao pravilnik ovo foruma za zalbe? Jedini razlog zasto nisam zakljucao temu je sto mi deluje da si relativno nov na es-u. Ne moze niko da ti resi zalbu, ako ne kazes ko ti je obrisao. I moras kompletan mail da iskopiras ovde na temu
[ markom @ 09.09.2009. 21:10 ] @
Citat:
Ne razumem šta je u pitanju,jer je izbrisana cela tema,a u pitanju je humanitarna pomoć.


Ukoliko je poenta teme bila da se skuplja neka humanitarna pomoć ili donacije, takvim temema je mesto na ES-u samo i isključivo uz prethodni dogovor sa vlasnikom sajta. Sve ostalo se smatra reklamom i nije u skladu sa važećim pravilima na ES-u.

Što se žalbe tiče, kao što sam ti napisao dva puta do sad prilikom brisanja poruka, pogledaj TOP temuu ovom forumu kako žalba treba da izgleda. Kad si to uradio i našao relevantne podatke, kontaktiraj me direktno da otvorim temu.