[ Zeka91 @ 09.09.2009. 16:59 ] @
Imam wireless internet i povezan sam na wireless router.Kada gledam nesto na youtube-u ili slusam radio normalno loadira i radi jedno2-3 minuta,a zatim prestaje loadiranje,kao da se prekinula konekcija samo na trenutak,ali kompjuter ne prijavljuje nikakav prekid konekcije. Nemam viruse,reinstalirao celu maticnu-nista. Zahvaljujem unapred...
[ pecooou @ 16.09.2009. 14:14 ] @
Probaj da update-ujes ruter
[ Boris @ 16.09.2009. 17:23 ] @
A na ruter si povezan kablom?

Verovatno ti je prosto loš provajder ili konekcija prema provajderu.

Ne prikazuje ti jer konekcija puca u samom ruteru, ili puca tvom provajderu tamo u njihovoj bazi a to tebi nigde i neće prijaviti nego će ti se manifestovati u obliku pucanja download-a, prekida radio stream-a i slično.
[ Zeka91 @ 16.09.2009. 19:15 ] @
I ja sumnjam da je do mene,sve sam reinstalirao,updateovao,upgradeovao i opet nista.Povremeno nestane interneta(kontam da provajder nesto popravlja),pa sve bude u redu par sati,pa opet ne valja i tako...
[ Zeka91 @ 18.09.2009. 10:22 ] @
Zvao sam provajdera,kaze da nije ni do njega ni do mene vec do telekoma. Kaze da neki "procesi" u telekomu stvaraju taj problem i da bi trebalo da prestane samo od sebe posle nekog vremena. To meni traje vec 2 nedelje,pa ako je neko imao slican problem i resenje neka ga iznese.
[ Mister Big Time @ 02.10.2009. 03:25 ] @
A ova tema je, cini se, za Wireless podforum.