[ maceten @ 12.09.2009. 10:51 ] @
Da li neko zna da li je moguce dekodirati ove telefone i ako je moguce koji je telefon jeftinji za dekodiranje? Da li ima nekih osledica ako se telfon dekodira?
[ www.mobiluy.co.yu @ 12.09.2009. 14:13 ] @
nema nikakvih posledica ako se uradi kako treba

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 12.09.2009. u 19:03 GMT+1]
[ coyote_kv @ 07.10.2009. 23:37 ] @
Uglavnom je Iphone jeftiniji, posledica nema dokle god se ne updatuje softver, u suprotnom se ponovo zakljuca. Ako si vican sa telefonima i racunarima mozes i sam da otkljucas Iphone.
[ cybergsm @ 09.10.2009. 06:49 ] @
A za one koji ne znaju :) postoji i fabricki nacin otkljucavanju putem koda, a onda mozes da u HM varijanti radis sta god hoces i neces ga zakljucati :)
[ tchm @ 19.12.2009. 18:53 ] @
Evo ja da se ubacim, posto sam trazio nesto pa da pitam. Dao mi drug HTC Diamond ali na francuskom zato sto ga koristio u francuskoj. Na njemu pise pozadi SFR a isto tako i kada se ukljuci telefon na pocetku pise SFR..a da i na njegovoj sim kartici pise SFR. Ja sada hocu da koristim taj telefon ovde u srbiji posto mi je dao. Kako da to uradim? Jel treba da se dekodira? Ili da se debrendujezbog ovog SFR? Savet? Spretan sam sa racunarima tako ako znate kazite mi molim vas/
[ CodeZero @ 26.12.2009. 11:27 ] @
Citat:
tchm: Evo ja da se ubacim, posto sam trazio nesto pa da pitam. Dao mi drug HTC Diamond ali na francuskom zato sto ga koristio u francuskoj. Na njemu pise pozadi SFR a isto tako i kada se ukljuci telefon na pocetku pise SFR..a da i na njegovoj sim kartici pise SFR. Ja sada hocu da koristim taj telefon ovde u srbiji posto mi je dao. Kako da to uradim? Jel treba da se dekodira? Ili da se debrendujezbog ovog SFR? Savet? Spretan sam sa racunarima tako ako znate kazite mi molim vas/


Ovo je vazilo za IPhone ne za HTC, koliko znam njega ces morati na dekodiranje...

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 26.12.2009. u 16:35 GMT+1]
[ tchm @ 27.12.2009. 02:54 ] @
Ne mora u servis. Raspitao sam se,