[ nadir18 @ 14.09.2009. 01:33 ] @
kada mi otvori windows konektujem se na net i kliknem da otvorim mozillu ono mi je skroz sporo otvara zbog cega je to znal ko molim vas da mi pomogne
HVALA UNAPRIJED
[ Boris @ 14.09.2009. 10:25 ] @
A kad nisi konektovan na internet Mozilla ti se otvara normalno(brže nego kad si konektovan)?
[ Srđan Pavlović @ 14.09.2009. 13:38 ] @
Citat:
kada mi otvori windows konektujem se na net i kliknem da otvorim mozillu ono mi je skroz sporo otvara zbog cega je to znal ko molim vas da mi pomogne
HVALA UNAPRIJED


Prevod:

"Firefox se startuje veoma sporo na Windows-u, znate li sta bi mogao biti uzrok tome?"

;)
[ amitkic @ 14.09.2009. 14:37 ] @
odgovor firefox, zbog toga sam presho na google chrome, negde sam chitao da ce u verziji koja sledi to srediti, pa se mozda tad vratim na firefox
[ ptak 13. @ 14.09.2009. 14:50 ] @
Citat:
Srđan Pavlović: Prevod:

"Firefox se startuje veoma sporo na Windows-u, znate li sta bi mogao biti uzrok tome?"


Koji fax si ucio za prevod ovog jezika

Odgovor:
Brisi mozillu instaliraj Operu V10 i uzivaj
[ Boris @ 14.09.2009. 19:44 ] @
ono i ja sam tj kod druga i on je imao firefox i onda isto sporo otvara ono 7 dana i onda ja kezem sporo ti to firefox i onda operu da instaliras i sad radi pa i ti tako isto sa operom!
[ Darko Pantelić @ 15.09.2009. 00:36 ] @
Da nisi možda pre natrpao hard disk? Pogledaj koliko slobodnog prostora imaš na disku. Za početak skini sa interneta program CCleaner i pomoću njega očisti disk od ne potrebnih stvari. Ne znam koliko si upućen i da li sam znaš da nađeš odakle možeš preuzeti pomenuti program pa ti preporučujem da pogledaš na sajtu: www.filehippo.com

Samo još da kažem ja od toga što sam pomenuo ovaj sajt nemam nikakve koristi, ali ako sam time prekršio neko pravilo ovog foruma izvinjavam se, nije mi bila namera.