[ diplomata @ 19.09.2009. 09:55 ] @
Novi eksperiment www.funfacer.com
Bio bih veoma zahvalan za komentare i kritike :)

Sajt je koro je pusten, ali jos ima dosta sitnica da se uradi.
U sustini radi se o jednostavnoj PHP/Flash alatki pomocu koje mozete praviti razne karikature, odnosno jednostavne foto-montaze. Za sada ima samo nekoliko, kako sam in nazvao, scenarija, ali radi se na tome da se ubace i neke animacije i igrice.

[ Max Payne @ 19.09.2009. 18:30 ] @
Odlican je sajt, lep dizajn, simpaticna ideja, dobar logo. Mozda bi mogao da nadjem neku dlaku u jajetu, ali nema potrebe :)
Good job :)

PS. imas PP od mene
[ diplomata @ 23.09.2009. 14:36 ] @
Ma trebaju mi i dlake u jajetu :) Samo opali :)

Upravo je (pored fotografija) ubacena i prva igrica (ako moze tako da se nazove).

Primjer:
http://www.funfacer.com/wzdtk2
[ Max Payne @ 24.09.2009. 09:58 ] @
Pa evo par sitnica, u samom kodu imas
<meta name="description" content="FunFacer " />

Siguran sam da znas i sam sta treba da radis :) Description je ono sto ce google izbaciti u rezultatima pretrage, znaci treba da srocis jednu lepu kracu recenicu koja objasnjava o cemu se u stvari na sajtu radi.

<title>FunFacer - Make Your Own Fun!</title>

Ovo isto. Ovo je najvaznije da bi te neko nasao preko googla od onoga sto ti sam mozes da uradis. Niko nece kucati u pretrazi
I want to have fun i doci do tebe :) Objasni ovde o cemu se tacno radi na sajtu. make a karikaturu from your own face ili tako nesto :)

I ja bi mozda onaj dole sociallist spustio za jos jedan pixel ili dva na dole, da ne izgleda kao da se zabilo u zadnji red.

Da li postoji mogucnost da ove male slikice koje idu uz Upload foto, Customize it, i Enjoy the fun budu malo boljeg kvaliteta, barem za pocetnu stranicu, izgledaju malo iskrzane, mislim da bi bilo bolje ako bi bile bas jasne.

Eto toliko od mene, par sitnica :)