[ jasna12 @ 20.09.2009. 07:01 ] @
Lijep pozdrav svima!

Izuzetno mi je drago što sam naišla na ovakav forum, jer imam milion pitanja, a prvo se odnosi na Winamp. Dakle, imala sam ga u računaru, kćerka nešto petljala po njemu i da skratim priču - izbrišem ga skroz i instaliram novi (najnoviju verziju) s winampovog web sajta. I šta se dešava? Počnem skidati kompozicije u Winamp (moja kćer sa web sajta _____), ja sa nekih drugih web sajta, da vas sad ne zamaram, ali nakon što završim i iskačim se s Neta, Winamp uopšte neće da pokrene ponovno te kompozicije. Apsolutno ništa. Ja sam ljudi i dalje bez ikakve muzike u računaru, stoga pomagaaaaajte!

Dakle, konkretno pitanje je: šta u Settings trebam uraditi (jer očito je da je do postavki pošto nijedna pjesma neće da se "emituje" u Winampu,) da mi sve što sam skinula s neta konačno počne i raditi u Winampu?

Hvala unaprijed onima koji će odvojiti svoje vrijeme da mi daju makar 1 naznaku gdje griješim!


mod edit: izbaceno pitanje o skidanju muzike sa interneta. Nije dozvoljeno ostavljati takve linkove na ovom forumu.


[Ovu poruku je menjao acaradio dana 21.09.2009. u 00:11 GMT+1]