[ Java Beograd @ 22.09.2009. 07:04 ] @
Ali, ipak je dvoje poginulo u saobraćajkama ... Tek toliko da ne pomislimo da je sve idealno.


<CRNI_HUMOR Attrib:ko_ne_razume_neka_ne_čita>

Inače, skoro da sam navikao da svako jutro uz vremensku prognozu (u kojoj se dele saveti hroničnim bolesnicima da treba redovno da uzimaju terapiju) (WTF?!) ide i izveštaj o mrtvima i ranjenima sa fronta, tj. sa puteva po Srbiji i beogradskih ulica Otprilike: mrtva trka ! Građani cele "unutrašnjosti" se zdušno trude, ranjavaju i ginu, ne bi li bar neki dan bili ispred nas, Beograđana, ali mi smo lukavi i prepredeni, pa broj poginulih i ranjenih uvećamo u toku večernjih i noćnih sati, i uvek iznova budemo na prvom mestu.

Što se stranaca tiče, tu smo mi, Beograđani ipak neprikosnoveni ! Ne znam šta ostale sprečava da se oprobaju u tom novom sportu ? Čuješ Engleski na ulici, odma' zoveš ortake, okupiš ekipu, i svako zaduži svoje oružje: motke, štangle, cevi, bejzbol palice (ko kaže da se kod nas ne "igra" bejzbol ?!) a u nedostatku boljeg - ima pepeljara po kafićima kolko ti duša ište !

Ali nije to sve: u pogledu BUS-bakljanja (novi sport) tj. ubacivanja zapaljenje baklje u pun autobus, opet smo mi, Beograđani na prvom mestu. "Hooligans Of Belgrade" v.s. "Rest Of Serbia" 2:0 !!! Samo čekam kad će da "pukne petarda" tj da vam vodimo sa 5:0 !

</CRNI_HUMOR>


(naslov vesti preuzet sa sajta dnevnog lista 24 časa)
[ Lesli Eldridz @ 22.09.2009. 08:34 ] @
To je sve zato sto nista od toga nije slucajno nego sve to planiraju i izvode "patriote" i udba, da bi sprecili ukidanje viza ovoga puta, a nije im zanimljivo da to rade van Beograda jer nema efekta.
[ Laki_Gen @ 22.09.2009. 08:45 ] @
I CIA snajka, i CIA...
[ anon142305 @ 22.09.2009. 08:48 ] @
Citat:
Lesli Eldridz: sve to planiraju i izvode "patriote" i udba

Jel' i ovo ironija? Jer ne mogu da zamislim da neko stvarno veruje u ovo! Osim Vuka Draskovica, naravno...
[ Rumpletstilskin @ 22.09.2009. 09:40 ] @
Citat:
Java Beograd
Inače, skoro da sam navikao da svako jutro uz vremensku prognozu (u kojoj se dele saveti hroničnim bolesnicima da treba redovno da uzimaju terapiju) (WTF?!) ide i izveštaj o mrtvima i ranjenima sa fronta, tj. sa puteva po Srbiji i beogradskih ulica
Mislis da je ovo

slucajno napravljeno?
[ Lesli Eldridz @ 22.09.2009. 12:18 ] @
Gumica pa brijanje, a kad porastes, kašće ti se samo da ovde sve ima veze sa politikom i da nista nije slucajno.