[ starkg @ 25.09.2009. 12:30 ] @
Pozdrav, trebao bi mi program koji cisti zvuk (sum, i ostalo..) a da to radi u realnom vremenu, uhvatim audio izvor sa recimo line in-a i ukljucim meni potrebne opcije u programu, normalizacija, uklanjanje suma i da se to cuje na zvucnicima pc-a.

Preporucite mi neki softver, radio sam nesto u sf 7-8-9 ali mislim da on ne moze da radi kako meni treba, u realnom vremenu a da se to odmah cuje na izlazu pc-a.

Naravno nemam neku profi opremu vec standardnu integrisanu karticu...
[ draganmi @ 30.09.2009. 07:26 ] @
Citat:
starkg: Pozdrav, trebao bi mi program koji cisti zvuk (sum, i ostalo..) a da to radi u realnom vremenu, uhvatim audio izvor sa recimo line in-a i ukljucim meni potrebne opcije u programu, normalizacija, uklanjanje suma i da se to cuje na zvucnicima pc-a.

Preporucite mi neki softver, radio sam nesto u sf 7-8-9 ali mislim da on ne moze da radi kako meni treba, u realnom vremenu a da se to odmah cuje na izlazu pc-a.

Naravno nemam neku profi opremu vec standardnu integrisanu karticu...


Probaj da instaliraš SpinAudio ASIO FX Processor LE - besplatan, (ili SpinAudio ASIO FX Processor SE - plaća se).
On ti, uz instalirane ASIO drajvere, služi kao rack u koji možeš da postaviš određeni broj plug-inova za čišćenje šuma (ili bilo kojih drugih). Treba, pri tom, voditi računa o opterećenju procesora. Desi se i da se audio zabaguje.
Rack preuzima i procesira u realnom vremenu celokupan audio na PC-u.
Da bi to radilo, moraš da setuješ ASIO audio drajvere kao default.
[ starkg @ 01.10.2009. 13:41 ] @
Hvala brate puuuno, to je to, sluzi...........