[ igorsa @ 22.12.2003. 13:20 ] @
Evo i ja nešto da pitam.
Trebam da downloadujem ceo direktorijum u kojem se nalaze samo slike. Ima ih previše pa mi je malo sporo da to radim ručno (jednu po jednu). Inače direktorijum nije zaštićen i iz browsera se može gledati sadržaj.
Ima li neki način da koristim neki download manager progie. Probao sam sa get rightom, ali mi ubaci samo INDEX iako ga nema u tom direktorijumu. Probao sam i sa HT Trackom ali mi izbacuje error i kaže da postoje osetljive informacije (user, pass), ali ni toga nema.
Molim neki savet. Hvala!
[ superbaka @ 22.12.2003. 20:48 ] @

probaj iphoto
[ Alt-F4 @ 22.12.2003. 23:38 ] @
DAP ti je dobra solucija.
Samo klikni desnim tasterom misa na stranicu sa koje zelis da skidas fajlove i izaberi Download all by DAP ili nesto slicno.Izaberi sta hoces a sta ne da skines i to je to.Ubacice fajlove u download listu i mozes jedan po jedan da skidas ili sve od jednom.
Pozdrav
[ Razzor @ 23.12.2003. 10:15 ] @
Gdje je moguće nabaviti taj DAP?

Hvala
[ Nikola Denić @ 23.12.2003. 13:47 ] @
Pa na www.speedbit.com/ , nego ... ne moze sa DAP ... čak neće ni preko wgeta ...
[ Jbyn4e @ 23.12.2003. 14:57 ] @
Citat:
Nikola Denić:
Pa na www.speedbit.com/ , nego ... ne moze sa DAP ... čak neće ni preko wgeta ...

Sta nece preko wget-a?
A inace - onosto si pitao - wget je tvoj prijatelj :)
ftp://sunsite.dk/projects/wget/windows/wget-1.9.1b.zip (291 kb)
Odes u dos prompt, u direktorijum gde si raspakovao wget, pises
wget --help
i gledas sve koje opcije imas.....
Npr.
wget -m http://www.server.com/images/
bi trebalo u tom direktorijumu da ti napravi mirror (-m opcija) tog direktorijuma...

P.S. Dodaj mu i -np da ti ne ode u prehodni direktorijum....
[ simicicdusan @ 23.12.2003. 20:15 ] @
Ja koristim Download Mage i veoma sam zadovoljan.
Samo selektujem linkove, desni klik pa Download Target(s) As... i on izbaci prozor u kome mozes da izaberes sta hoces da skidas.

Program je veoma mali (278KB) i ima sve ono sto meni treba (a to je uglavnom samo nastavak prekinutog download-a).
[ stil @ 24.12.2003. 07:33 ] @
Nije loš ni getleft.
[ Gojko Vujovic @ 24.12.2003. 08:45 ] @
Ma problem je 1. što mu oni ne daju listu fajlova u direktorijumu tako na izvolte da bi mogao da ih procesira nekim download managerom ili ručno, 2. imaju leech zaštitu baš od takvih koji bi da "skinu ceo sajt" odjednom sad kad su se pomamili preko gprsa jer bi verovatno tim downloadom svega odjednom prekrišili neki kopirajt; vlasnik sajta zna zašto je to onemogućio.
[ igor76 @ 24.12.2003. 08:59 ] @
Najbolji program za skidanje fajlova iz direktorijuma ili kopiranje komplet web strane je teleport pro
[ sickosat @ 09.01.2004. 00:15 ] @
probaj ovu kombinaciju FlasgGet + IE. Kad odes na taj sajt lepo desni klik, download all by FlashGet, u prozorcicu odaberes tip fajla koji zelis da skines i to je to. Ja sam tak skidao gomile i gomile muzike.
[ kUdtiHaEX @ 09.01.2004. 08:25 ] @
Imenjace, ako nije problem, daj link a mi cemo se potruditi da pomognemo... Ovako, cistim lupanjem programa i sta koji moze neces postici bas nista :|
[ SBSL @ 25.07.2004. 01:01 ] @
I proslo je mnogo vremena od zadnje poruke na ovoj temi a ja nista nisam zakljucio koja je najbolja solucija za skidanje cele web stranice...

Jer hoce neko da prosvetli ovu temu... Naime ja bih trebao da skinem celu stranicu www.yumidi.com... Da poskidam "sve" (dobro ne bas sve ali...) textove pesama...

Program koji ce mi ispuniti uslove zove se...

PoZdRaV
[ Shadowed @ 25.07.2004. 01:16 ] @
Offline Explorer Pro.
Pitam se da li je Igor uspeo sa prvobitnim problemom.
Vidim da niko nije pomenuo FlashGet koji ima opciju Download all by FlashGet kao i DAP ali se desava da DAP neke fajlove jednostavno nece da skida a FlashGet hoce (bas sam danas isprobavao DAP).