[ sEaGhOsT @ 22.12.2003. 14:36 ] @
http://www.novitas.co.sr


Da li je sve oko i sta treba menjati i dodavati...???


[ Free_Sex @ 22.12.2003. 15:46 ] @
E pa super je.

Jedino sto sam primetio je da nemas <title></title>. Tj nesto sto ima smisla a ne :::. Ostalo je sve super ... mozda malo da su veca slova jer meni na 15" monitoru sa 1024 rezolucijom su malkice nekako sitna, ne necitka, ali pazi kad ti dodje neko ko nosi cvikere ili sl ....

Gde si nabavio ciku iz headera ? Meni uvek fali tako neka grafika :)
[ golujic @ 22.12.2003. 16:10 ] @
Nisam bas kompetentan da dajem ocene ali, svidja mi se. Jeste da malo deluje ne doradjeno ali je ok.
[ byTer @ 22.12.2003. 16:27 ] @
Dve stvari kojene valjaju. Dizajn je sasvim OK.

Sto se tice ovog drugog dela, prosta demonstracija PHP funkcije na dnu stranice uopste nije potrebna. Odaje podatke o serveru, i ruzi stanicu.

I jos jedna stvar se tice ovog... admin login. Nije lose da to skroz bude na nekoj drugoj stranici, jer tehnicki otvara mogucnosti za iskoriscavanje.
[ _igor @ 22.12.2003. 20:29 ] @
sve je ok... nemam nekih vecih zamjerki.

jedino mi nekako stranica izgleda malo prazno... kao da mi fali nesto (ovo se ne odnosi na heder on je ok.. nego na dio stranice ispod njega)

_poz
[ Aristotel @ 22.12.2003. 20:47 ] @
Dizajn je generalno veoma dobar i svidja mi se, samo mi je par sitnica zapalo u oci:

- Mogao bi da ovaj glavni meni povuces malo u levo kako ne bi bio u dva vec u jednom redu, mislim da bi tako bilo mnogo bolje i sa korisnicke, ali i sa estetske strane.

- Ne znam sta ce ti onaj 'frame' kod konkakt strane ? Nekako je suvisan i nema nikakvu funkciju (bar ja nisam uspeo da je uocim), bilo bi lepo kada bi ga se otarasio .. !?

Citat:
Free_Sex:
Gde si nabavio ciku iz headera ? Meni uvek fali tako neka grafika :)


Mislim da je o ovome vec bilo reci, pa .. ko voli nek' izvoli ..
http://www.elitesecurity.org/tema/28618
[ Slobodan Milivojevic @ 22.12.2003. 21:25 ] @
Ništa posebno, ali bi trebalo da služi nameni.

Par saveta i zamerki:
- Stavi sa obe strane po crnu liniju od 1px širine.
- Takođe ispod slike (po ivici) stavi crnu liniju.
- Ova boja sa strane je OK, ali nema razloga da i objekti u formi "Site admin" budu u istoj boji.
- Footer je totalno nedovršen, i složio bi se sa byTer-om da je info o generisanju strane suvišan.
- U meniju izmeni onu crvenu boju na .hover linkovima, totalno se ne uklapa.

Sviđa mi se što je sajt jednostavan, ali je možda isuviše jednostavan, dodaj još par grafičkih elemenata i biće mnogo bolje.