[ KMaRKo @ 30.09.2009. 17:27 ] @
Zna li neko zna da li je ovo moguce?
Na sajtu telenora pise da jeste i uputstvo kako se to radi medjutim uvek pise transakcija odbijena... Ima li ko ovakva iskustva?
[ Slobodan Milivojevic @ 30.09.2009. 17:52 ] @
Radilo je pre par dana.
[ Bockyman @ 01.10.2009. 14:30 ] @
Sve radi normalno. Mozda je kod tebe transakcija odbijena ako si pokušao da prebaciš inicijalni kredit (koji se nalazi na kartici prilikom kupovine kartice,a to je nemoguće),ili pokušavaš da prebaciš kredit koji si već dobio sa nekog pripejd ili postpejd broja. Ja sam baš prekjuča prebacio kredita sa jedne na drugu karticu,bez problema. Treba da se vodi računa da ako prebacuješ npr. 200din (to je maksimum za pojedinačno prebacivanje sa pripejda na pripejd) imaš jor recimo 5-6din više,jer se naplaćuje SMS oko 3din.
[ Slobodan Milivojevic @ 01.10.2009. 15:02 ] @
Jedino inicijalni kredit nije moguce prebaciti i jos je uslov da je kartica aktivna minimum 30 dana.
[ KMaRKo @ 03.10.2009. 15:18 ] @
Kartica jeste aktivna vise od 30 dana. Kupljena je nova u junu 2009. i na inicijalni kredit je uplaceno jos 4000 din kredita. Zvao sam kor. servis i nije im jasno zasto nece ali su zahtev prosledili nadleznom i odgovor se ocekuje u narednih 7 dana.
[ Bockyman @ 06.10.2009. 22:07 ] @
Možda grešim,ovo što ću napisati je samo moja pretpostavka,ali mislim da kada se novouplaćeni kredit spoji sa inicijalnim,onda ne funkcioniše prenos kredita. Mislim da prvo treba da se potroši inicijalni kredit da bi sve funkcionisalo,ali pošto si već uplatio baš veliki kredit (4.000din),ne znam kako stoje stvari po tom pitanju. I ja imam sličnu situaciju (inicijalni+uplaćeni kredit ali ne od 4.000din već od 200din),i na toj kartici nisam uspevao da prebacim kredit,ali je zato na drugoj sve funkcionisalo. Hajde javi nam kako se završila reklamacija,baš me zanima!
[ Slobodan Milivojevic @ 06.10.2009. 23:44 ] @
Zovi, zali se i resice ti problem. Meni jesu.
[ paradoxxx @ 14.10.2009. 09:09 ] @
Citat:
Bockyman: Možda grešim,ovo što ću napisati je samo moja pretpostavka,ali mislim da kada se novouplaćeni kredit spoji sa inicijalnim,onda ne funkcioniše prenos kredita. Mislim da prvo treba da se potroši inicijalni kredit da bi sve funkcionisalo,ali pošto si već uplatio baš veliki kredit (4.000din),ne znam kako stoje stvari po tom pitanju. I ja imam sličnu situaciju (inicijalni+uplaćeni kredit ali ne od 4.000din već od 200din),i na toj kartici nisam uspevao da prebacim kredit,ali je zato na drugoj sve funkcionisalo. Hajde javi nam kako se završila reklamacija,baš me zanima!

i ja sam imao identican problem i mislio sam da ne mogu dopuniti drugi pripejd broj jer inicijalni kredit nije potrosen, a broj dopunjen sa 200 dinara; ulozio sam reklamaciju i za 2 dana mi je omogucena dopuna ;-)
[ scylerx @ 14.10.2009. 13:12 ] @
Meni lepo rekli da prvo moram registrovati broj da bi uopšte mogao da podnesem reklamaciju, tek tada su mi rešili problem sa prenošenjem kredita sa jednog na drugi prepaid broj.