[ Miqel @ 03.10.2009. 01:20 ] @
Ne mogu da provalim sta se moglo desiti , upalio sam racunar i video sve particije na desktopu posle pet minuta dok sam namestao sering nestale su mi sve 3 particije na maxtoru od 500 Gb.
i uopste ga ne vidim nigde. pokusao sam da ga namestim kao jedini disk u masini i da pokrenem Leopard sa diska medjutim ne vidi ga masina uopste.
pokusao sam i da ga zakacim na PC ali ni on ga ne vidi. Disk se vrti ali nista , nece da se inicijalizuje nikako.
Ima li resenja?
[ madamov @ 03.10.2009. 08:05 ] @
Podgini se sa CD-a, pa u Disk Utility i ako on ne vidi disk kao parče hardvera, pozdravi se sa istim. Ako ga vidi, onda probaj sa Repair da ga vratiš, mada ako ne vidiš nijednu od tri particije je najverovatnije otišla particiona tabela. NO, hajdemo o tom potom, probaj prvo ovo da bi ustanovili da li je disk uopšte živ.
[ Miqel @ 04.10.2009. 08:26 ] @
Nista nije uspelo probao sam da podignem sistem sa DVD-a (Leopard) sa ustekanim samo doticnim HDD-om i uopste ne vidi disk ni Mac Pro ni Power G5.
Vratio sam disk posto ima garanciju kaze tip da je elektronika zakazala 100 % i da ce mi dati novi a za sadrzaj da se snadjem :)
Hvala ti u svakom slucaju.