[ hlaupek @ 03.10.2009. 13:46 ] @
Zanima me dali je moguce instalirati windows xp na mac-u preko usb (stick)znaci fleshka?Uspeo sam da napravim usb sa bootabilnim xp sistemom i preko pc probao da li ce da bootuje-radi!,ali je problem kod mac-a dok se pali pretisnem option button(alt) i on ne vidi usb samo macintosh hdd.
[ cikaKosta @ 06.10.2009. 23:46 ] @
Insataliraj parallels, ili ako bas hoces instalaciju od pocetka, moras da koristis bootcamp koji se nalazi u aplikacijama na osx-u.
[ hlaupek @ 07.10.2009. 00:04 ] @
ma napravio sam bootcamp particiju i ubacio xp na flesh,medjutim kada se pali mac ne prepoznaje flesh samo ima machintosh hdd.napomena(flesh se lepo dootuje na pc-u)
[ madamov @ 07.10.2009. 06:58 ] @
Batali BootCamp onda i napravi virtuelnu mašinu, pa na flash stavi ISO imidž instalacije Windowsa (i Parallels i VMWare mogu da instaliraju Windows uz pomoć imidža Windows instalacije). Bojim se da bez USB Superdrive za MacBook Air nećeš moći da instaliraš Windows na BootCamp particiju.
[ hlaupek @ 07.10.2009. 09:34 ] @
Bas zato sam stavio post da vidim dali je moguce bez superdrive-a da se instalira.ok videcu sta mogu sa paralelom da ucinim povodom toga.HVALA