[ Milan Kragujevic @ 04.10.2009. 19:44 ] @
Mislim da se ovo ponavljalo ali verovatno nije.
Napravio sam neku skriptu koja radi u IE a u Mozilli neće.
Evo fajla:
proba.zip
[ mmix @ 04.10.2009. 21:03 ] @
Skripta je bezazlena, to je neki bajati JS kod iz '96 koji animira sest loptica pod uticajem pomeranja kurzora i gravitacije.

Ono sto mu ne radi i mozda je neprikladno je reklama u statusu za digital.serbianforum.info, sto je neki dubiozni forum sa jednom vickastom porukom za pravljenje shortcuta sa shutdown komandom "prijateljima", to je koliko vidim najmalicioznije u ovoj prici. Server je inace na nakom shared forum hostingu u francuskoj (Forumotion.com).

Skripta zaista ne radi na webkit-u tako da je pitanje legitimno i vezano za Javascript. Kako hocete.




[ Milan Kragujevic @ 05.10.2009. 11:06 ] @
Citat:
mmix: Skripta je bezazlena, to je neki bajati JS kod iz '96 koji animira sest loptica pod uticajem pomeranja kurzora i gravitacije.

Ono sto mu ne radi i mozda je neprikladno je reklama u statusu za digital.serbianforum.info, sto je neki dubiozni forum sa jednom vickastom porukom za pravljenje shortcuta sa shutdown komandom "prijateljima", to je koliko vidim najmalicioznije u ovoj prici. Server je inace na nakom shared forum hostingu u francuskoj (Forumotion.com).

Skripta zaista ne radi na webkit-u tako da je pitanje legitimno i vezano za Javascript. Kako hocete.

Lepo rekoh da me zanima zašto u Mozilli neće a u IE hoće?
A ne odakle je forum i da je bezazlena...
[ Milan Kragujevic @ 05.10.2009. 11:15 ] @
Uzgred,sta ocekujete na forumu koji je ikada imao sam 3 posetioca???
Tu temu sam ja napisao(admin) da bi bilo nečega na forumu.
Ako hoćete registrujte se.