[ ad0lf @ 08.10.2009. 13:00 ] @
http://www.blic.rs/svet.php?id=114551

cekaj, jel taj jos uvek ministar kulture, strasno...
[ DaliborP @ 08.10.2009. 13:04 ] @
Sta je strasno, pa platio je, nije nikog prevario...
[ Ivan Dimkovic @ 08.10.2009. 13:06 ] @
Da ne bude zabune - radi se o rodjaku nekadasnjeg predsednika Francuske, koji je trenutno ministar kulture tamo (kada se kaze Miteran, obicno se misli na pokojnog ex-predsednika, a ne na ovog lika).

Ovaj cova je stao u zescu odbranu Polanskog koji je izdrogirao i zlostavljao maloletnu devojku i trenutno u svajcarskom pritvoru ocekuje izrucivanje USA - pa je tako upao u zizu javnosti ponovo, inace je ta njegova ispovest o kupovini usluga decaka u Tajlandu vec bila zapala u zaborav :)

Iskreno, nadam se da ce Polanski da robija - jesu mu filmovi dobri ali takodje jeste debelo prekrsio zakon (nije ta devojka imala 16 godina - pa da se poziva na konzervativnost USA - vec 13, i jos ju je izdrogirao), a i da ce ovaj lik morati da objasni o cemu se tu tacno radilo... na zalost, uvek moze da kaze da su "decaci" bili punoletni - tj. vec je to i rekao... Tako da tesko moze biti nesto specijalno od toga, u Francuskoj se za takve stvari ne podnosi ostavka...

Inace, ne verujem da bi se doticnom dopalo da, dok je bio maloletan, da mu je neko nabijao predmete u analni otvor i davao dzeparac za to...
[ Horvat @ 08.10.2009. 13:10 ] @
Citat:
DaliborP: Sta je strasno, pa platio je, nije nikog prevario...


i fiskalni racun dobio,je l? :rollfuckingeyes:

i polanskog i ovog u samnicu na 100 godina,sa 2 deci vode na dan i parcetom hleba,pa ko duze izdrzi
[ dava @ 09.10.2009. 07:05 ] @
Ma kakvu samicu, u krug da ga svakodnevno nabijaju.
[ Mobtel @ 09.10.2009. 21:17 ] @
ala ste netolerantni jeeeee

more goli otok je za njih premija
[ flylord @ 10.10.2009. 07:08 ] @
da li je on uradio nesto nelegalno po zakonu tajlanda?
[ Brunner @ 14.10.2009. 13:03 ] @
Odvratni su...
Treba sve pedofile zatvoriti u neku pecinu bez hrane i vode.
[ EmilijaV @ 14.10.2009. 22:48 ] @
Citat:
flylord: da li je on uradio nesto nelegalno po zakonu tajlanda?


Ne znam, ali bojim se da nije, jer su tamo razne perverzne bljuvotine vidljive na svakom koraku. A ako zakon i postoji, onda ga niko ne postuje. Koliko sam primetila, to je jedna jako lepa i zanimljiva zemlja, ali mnogo divlja.
[ Pali zari @ 15.10.2009. 09:41 ] @
Tajland je zemlja koja je pretvorena u raj za muskarce,sve vidove hedonistickog nacina zivota su vam na raspolaganju-seks sa mladim devojkama ili momcima , jeftina hrana i smestaj i sve ostalo sto vam treba.E sada je pitanje samo koja je starosna granica za seks sa mladim devojkama i momcima prihvatljiva a da se ljudi ne zgrozavaju na nju.Jer koliko se mi god gadili i bunili za ogroman broj porodica prostitucija je cesto jedini nacin prihoda,a plus drzava ne obraca neku preteranu paznju na ovo upravo zbog te cinjenice.
[ EmilijaV @ 15.10.2009. 15:51 ] @
Citat:
Pali zari: Jer koliko se mi god gadili i bunili za ogroman broj porodica prostitucija je cesto jedini nacin prihoda,a plus drzava ne obraca neku preteranu paznju na ovo upravo zbog te cinjenice.


Upravo je u ovome poenta! Stekla sam utisak da je prostitucija tamo nesto sto je drustveno prihvatljivo. A i razne perverzije, bar ih ja tako dozivljavam, ali mozda je to za nekoga hedonizam...
[ D.H.Lorens @ 16.10.2009. 21:07 ] @
Mozda za "ponosne hedoniste" sa raaznih Sejselskih ostrva ili nesto slicno .
[ flylord @ 17.10.2009. 10:58 ] @
Mozda, ali ako on nista nije nelegalno uradio na tajlandu, u cemu je problem?
[ Ivan Dimkovic @ 17.10.2009. 11:29 ] @
Prostitucija je sasvim legalna u gomili azijskih zemalja, i na to se, takodje, u dosta tih zemalja kompletno drugacije gleda nego u zemljama koje su imale to zadovoljstvo da koketiraju sa jednom od 3 "abrahamske" religije (hriscanstvo, judaizam i islam)

To nije problem ovde, 2 zrele osobe svakako mogu da ulaze u bilo kakav odnos u vezi sa koriscenjem sopstvenih tela - medjutim prostitucija sa decom je ilegalna gotovo svuda, iz prostog razloga sto deca nisu u stanju da zrelo razmisljaju i da donose nepristrasne odluke po pitanju raspolaganja sopstvenim telom.

Medjutim, u nisko razvijenim zemljama je zbog nemastine i korupcije zakon cesto na strani skotova - i zatvara oci na cisto krsenje zakona. To ovde moze biti slucaj.

Medjutim, kako ne postoje ama bas nikakve informacije o tome ovde, tesko je pokrenuti policijski postupak. Za pocetak, mora postojati zrtva, a onda bi trebalo utvrditi da li je zrtva bila ispod legalnog limita za stupanje u seksualni odnos.

U Tajlandu je granica 15 godina - eventualno se moze primeiti i domaci zakon za Francuza, ako je gori - ali i u Francuskoj je isto tako 15 godina.
[ timotic @ 17.10.2009. 13:51 ] @
Citat:
flylord: Mozda, ali ako on nista nije nelegalno uradio na tajlandu, u cemu je problem?


Ma, nije nikakav problem, sve dok posle seksa ne zapali cigaru. Ne treba pusiti u drustvu maloljetnika...
[ pajaja @ 17.10.2009. 22:06 ] @
Citat:
flylord: Mozda, ali ako on nista nije nelegalno uradio na tajlandu, u cemu je problem?

Prostitucija u tajlandu je ilegalna, samo sto niko ne obraca paznju na to...
[ EmilijaV @ 17.10.2009. 22:23 ] @
Mozda je prostitucija zabranjena na papiru, ali cinjenica da tamo ljudi sa zapada (uglavnom perverznjaci raznih profila) idu u sex-turizam dosta govori.

I to se cak i ne skriva, vidljivo je na svakom koraku. Cesto mozete na ulici da vidite devojcicu od 12-13 godina i nekog matorca (belca) kako se vodaju za ruke... To je najcesca slika.
[ Ivan Dimkovic @ 17.10.2009. 22:28 ] @
To je jedan od onih zakona koji nikad nisu ni uvedeni da bi se postovali (zakon usvojen pod pritiskom UN) - prostitucija je u Tajlandu de-facto ne samo legalna vec predstavlja "turisticku ponudu" koja je de-facto podrzana od strane drzave.

Tehnicki, Miteran je prekrsio zakon strane zemlje - ali kako je opste poznato da taj zakon ama bas nicemu ne sluzi, nije bas za ocekivati da ce neke glave pasti zbog toga.

Medjutim postoji mogucnost za nesto mnogo gore sto je doticni mozda prekrsio - a to je potencijalno zlostavljanje osobe koja je mladja od legalnog minimuma za stupanje u seksualni odnos. Medjutim, osim njegove price i kvalifikacije te osebe kao "decaka" nema nicega drugog konkretnog - opet ta osoba je mozda imala 15, 16, 17... godina i onda to nije prekrsaj zakona ni u Tajlandu ni u Francuskoj.

Ali svakako jedno je sigurno - u pitanju je smrdljivi licemer. Samo politicar moze sada da "osudjuje seksualni turizam", "trgovinu decom" i sl.. a da je sam bio deo toga. Ti likovi su moralne krpe bez trunke licnog integriteta ili nekog konkretnog misljenja (sve je na prodaju) - i najgore je sto mnogi od njih imaju poverenje glasackog tela da donose odluke u njihovo ime.

Sta ocekivati od jednog ovakvog lika? Sutra ce on osuditi ili podrzati bilo sta - jer on misljenje i nema.
[ dekster2 @ 17.10.2009. 23:08 ] @
Kad neko kaže tajland.prvo na šta pomisli je d..... ispod stola u nekom baru,pa 10 mesta prazno.
[ newtesla @ 03.11.2009. 11:13 ] @
Na Tajlandu nije svaka devojka 100% devojka ;)

...pripazio bih ja sta mi se mota ispod stola :))))
[ EmilijaV @ 03.11.2009. 17:31 ] @
@newtesla

U pravu si! Transvestiti su tamo normalna pojava, cak sam i neki mjuzikl njihov isla da gledam. I mogu ti reci, uopste nije bio los.
[ newtesla @ 21.11.2009. 10:33 ] @
Nije loš... Mjuzikl, ili travestiti?

:)
[ EmilijaV @ 21.11.2009. 17:30 ] @
@newtesla

Mjuzikl!
[ newtesla @ 21.11.2009. 18:29 ] @
...ko zna šta se Miteranu svidelo na tom mjuziklu ;)
[ EmilijaV @ 21.11.2009. 18:33 ] @
^ Lepe haljine zivih boja!
[ newtesla @ 21.11.2009. 21:23 ] @
... i štošta ispod haljine
[ stewuss je @ 22.11.2009. 22:18 ] @
Nije neki problem prepoznati tranvestita tamo, posle para dana naucis da ih razlikujes po hodu i zadnjici, ali dok ne steknes to iskustvo.. Moze da bude iznenadjujuce, u najmanju ruku..
[ ANNY 2009 @ 15.07.2010. 01:28 ] @
Ne ynam,ali meni je to bolesno!
[ maliradojca @ 15.07.2010. 01:55 ] @
Ana, tebi je sex sa decacima bolestan?
[ barakuda111 @ 15.07.2010. 08:49 ] @
Ozivljavanje teme da bi se postavio ovakav komentar :)
[ Izvoljski @ 16.07.2010. 00:26 ] @
Francuzi su jos pre 100 godina imali predsednika (Felix Faure) koji je umro u kabinetu na duznosti za vreme oralnog seksa.

Mogu samo da zamilsim sta mu je proslo kroz glavu, znate onaj momenat kad pomislite - koji mi je ovo Q i trebalo.