[ djani1978 @ 09.10.2009. 01:17 ] @
Evo kao sto i rekoh u temi...
Uvlacenje ili ucitavanje swf fajla u glavni MAIN, pa jos malo da zamutimo ovaj koji se poziva je galerija 1. foto ...2. galerija video
Svi koji nesto znaju sigurno sad vec vrte glavom, jer znaju da galerije sadrze odvojene hml fajlove, velike baze fotogravija i videa, odvojene AS fajlove...
E sada ja sam napravio sve okolo glavnog MAIN fajla, znaci nekih 6-7 swf fajlova koji su linkovani u glavnom i naravno sve osim ove dvije galerije radi odlicno...
tj. i one rade odlicno ucitaju se sve komande odlicno funkcionisu, ali meni bar nakon toga potpuno zakoci, tako da bez ponovnog podizanja ne mogu otvoriti niti jednu aplikaciju iz Meni bara.
evo kako to izgleda linkovano

links1[0] = "gal_pic.swf";
links1[1] = "istorijat1.swf";
links1[1] = "usluge.swf";
links1[2] = "gallery2.swf";
links1[3] = "VIDEO GAL.swf";
links1[4] = "page3.swf";

bilo kakva ideja bi bila od koristi, a da ne pricam o konacnom resenju...
ako je neko raspolozen posalo bih mu i fla fajlove da pogleda, mozda se njemu posreci(nijesu veliki)

unaprijed hvala...
[ StarCraft @ 11.10.2009. 18:04 ] @
Nisi nam praktično ništa rekao, osim da ubacuješ swf fajlove externo i da se onda "nešto zakoči".
[ djani1978 @ 12.10.2009. 18:54 ] @
Znaci svi ovi fajlovi su eksterni...
a medju njima samo dva prave probleme jer imaju jos sa sobom i as fajlove i hml fajlove
to su naravno ove dvije galerije

pa nista i nemam da dodam, jer kada se ukljuci galeriija (bilo video ili foto), tu nastaje kraj

samo tu galeriju mogu i gledati, vratiti se na neki drugi eksterni fajl ne mogu jer se main bar blokirao...

mogao bih cak poslati i fla fajlove ako je neko zainteresovan da pomogne, nijesu veliki za emaila...
[ StarCraft @ 13.10.2009. 15:03 ] @
ako su ti svi ti externi swf fajlovi istih dimenzija kao i osnovni swf fajl, onda se oni lepe jedan preko drugog i to možda može da stvara problem, nemam pojma.