[ Backy @ 10.10.2009. 10:50 ] @
nije čudno što su današnja deca zaglupljena, čudan je način na koji to novine prenose bez imalo interesovanja za celu priču

http://www.rtv.rs/sr/vesti/hro...ika/2009_10_09/vest_155988.jsp
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=149241
http://www.rts.rs/page/stories...a+samoubistvo+maloletnika.html
http://www.novosti.rs/code/nav...amoubistvo%20dece%2C%20inernet
http://www.blic.rs/hronika.php?id=114774

u blicu čak nisu ni pročitali vest, već su naslov napisali odokativno
[ NicholasMetropolis @ 10.10.2009. 10:55 ] @
EMO organizacija
[ Horvat @ 10.10.2009. 10:55 ] @
let's ban the internet :)
---------
hahahaha
Citat:
članice organizacije EMO
[izvor blic link iz 1. poruke]



ovi nemaju blage sta emo predstavlja :D,na kraju ce "emo" biti "organizacija terorista mladih samoubica"
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 10:59 ] @
Organizacija Bitlesi :)
[ Backy @ 10.10.2009. 11:04 ] @
Citat:
Horvat: na kraju ce "emo" biti "organizacija terorista mladih samoubica"


trenutno stanje:
"Maloletnici su članovi organizacije EMO, koja je prema dostupnim informacijama definisana kao neformalna grupa ljudi koja komunicira preko Interneta", navodi se u saopštenju.
[ milivoje t @ 10.10.2009. 11:32 ] @
A sta je EMO, neka grupa na fejsbuku ? O cemu se radi ?
Mrzi me da kopam po djubretu.
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 11:37 ] @
Ma to ti je neka kretenska "sub-kultura", kao goti... ovima je fazon neki depresivan pogled na sebe i svet, i sl... jos jedna od milion komercijalnih sub-kultura... mozes da odes do svog lokalnog sub-culture shop-a pa da se raspitas sta treba da kupis da budes u EMO fazonu :)
[ NicholasMetropolis @ 10.10.2009. 11:38 ] @
Citat:
milivoje t: A sta je EMO, neka grupa na fejsbuku ? O cemu se radi ?
Mrzi me da kopam po djubretu.


Emo subkultura je fazon koji teraju razmaženi tinejdžeri koji misle da je depresija cool životni stil pa umišljaju kako im je život težak, niko ih ne voli itd.
[ Isak666 @ 10.10.2009. 11:49 ] @


I sta kaze Blic, posto je clanarina u EMO?

:))
[ Srđan Pavlović @ 10.10.2009. 13:42 ] @
E, a toliko pametnih stvari ima da se radi, sto neko rece, da se sredi poneki park i tako to...
[ milivoje t @ 10.10.2009. 15:03 ] @
Kakva glupost. Biti depresivan nije glupost, ali pozirati, kako je krenulo sa modom dizelasi ce ispasti normalni...
Motiku u ruke, pivo umesto prozaka i bice ko novi.
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 15:13 ] @
Maddox ima lep stav o tome ;-)

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=cam_whore

Citat:

No pseudo-intellectual is complete without a pair of ultra-hip "EMO" glasses. Just put them on and let the smart vibes flow. A mere glance and people will be able to tell that you're the type of person who reads Dostoevsky. You won't be mistaken for anything short of an astro-physicist, or a theoretical physicist of some sort. All physicists go to stupid raves, bleach their hair, and listen to angst-filled punk music because they don't want to seem uncool in front of the other scientists.

If you want to go the extra mile and really seal the deal, wear plugs in your ear lobes so you have giant nasty sagging flaps of skin hanging off of your head. It'll look great when you pull your head out of your ass and go to a job interview some day. Then again, you're EMO; you don't need a job. You're totally unique, and all unique people wear box-framed nerd glasses. Even though real nerds wear glasses like these, they're not cool because they wear their glasses out of necessity.


http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=video_games

Citat:

It's the year 2004 and nobody knows what's cool anymore! Drift aimlessly from one social trend to the next as you eventually find yourself converging to the ultra-hip world of box-framed glasses and studded belts known as "EMO." You have dyed-black hair that is engineered to look messy, but it's not spikey enough to be punk. You wear a skin-tight v-neck argyle sweater and black converse shoes--an amalgamation of old and new. You are a walking paradox. You are EMO.

You're not bound by the confines of traditional denominational religions, yet you're not confident enough to have an independent thought in that thick, vacuous skull of yours, so you dabble in trendy philosophies like Kabbalah and tribal mysticism. The game ends when you stop sucking manufactured cool from MTV's teat long enough to realize what a dumb son of a bitch you're being.


:-)
[ Slobodan Miskovic @ 10.10.2009. 15:18 ] @
Jos malo literature za one koje to interesuje ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Emo
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 15:22 ] @
Citat:

The way typical emo bands sing about women is a volatile mixture of Ian MacKaye's strident puritanism—as in sex equals fear, failure, weakness—and self-obsessed sexist solipsism. If mid-nineties emo was mostly about not meeting girls or running away from them, emo's national generation dumbed it down and amped it up. Now emo songwriters were one-sided victims of heartbreak, utterly wronged and ready to sing about it, with the women having no chance to respond.[110]


Hehe, jasno je da ovaj "zanr" ima poseban apel na introvertne likove kojima je tesko da smuvaju nesto... a onda glume nekakvu depresiju, emotivnost i ostala njesra.... sve to treba na kopanje :)

I sto Maddox kaze:

Citat:

The game ends when you stop sucking manufactured cool from MTV's teat long enough to realize what a dumb son of a bitch you're being.


:-)
[ Kovacevic Vladimir @ 10.10.2009. 15:26 ] @
http://www.kurir-info.rs/clana.../spreceno-sektasko-samoubistvo

Posledice...

Pozdrav
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 15:28 ] @
Sada ce lokalne shibadzije da ubace i "EMOvce" na "BAD" listu - za shibanje ako ih vide.

Zeznuto... to ce im dati jos vise povoda da se smatraju neshvacenima :-)

Nego... treba pitati novinara jel i taj EMO tzv "pokret" jos jedan zlocinacki poduhvat zapadnih centara moci uperen protiv zdrave srpske omladine? :-) Bwhahahaha :)
[ aca andrijevic @ 10.10.2009. 15:35 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:  mozes da odes do svog lokalnog sub-culture shop-a pa da se raspitas sta treba da kupis da budes u EMO fazonu


Genijalno covece...tu bi mogli neke pare da uzmemo
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 15:42 ] @
Ja se ne zezam - ne znam da li je to jos pocelo u Srbiji, ali ovde imas tih sub-culture shopova gde mozes da kupis rekvizite za sub-kulturu kojoj zelis danas da pripadas... gotske cokule, gotske crne mantije, EMO kockaste naocare, one pantalone sto ti se vidi pola b00lje ako hoces da budes opaki hip-hoper, vijetnamke ako hoces da budes kvazi-hiponjara... imas i zelene "bio" stvari, "fair trade" kafu i sl.. ako zelis da budes "prosveceni" zeleni neo-hipi - ima cak i recikliran bulj papir - to je ako bas zelis da pokazes dokle si spreman da ides, itd.. itd...

Dok je nekada pripadnost nekoj subkulturi bila neka vrsta bunta i neslaganja sa socijalnim vrednostima tadasnjice, tipa Punk... danas su subkulture primarno komercijalna kategorija za razne MTV-jeve i slicne, koji maksimalno kapitalizuju na zelji klinaca da budu "drugaciji" :)

Uzmes dzeparac od tate i mame, kupis rekvizite i odma' si drugaciji... imas posebne poglede na svet, i niko te ne kapira :)

More... radne akcije su majka.

A sto se tice pokusaja samoubistva - trebali su da ih puste da se ubiju, ucinili bi dobro humanom genetskom kodu - jer bi 2 suicidna debila kojima je moguce prodati koncept depresije kao bivanja "posebnim" bili onemoguceni da ucestvuju u produzetku svoje vrste.
[ HeYoo @ 10.10.2009. 16:09 ] @
Upravo tako.. sve je danas u novcu. Subkulture ne dolaze vise iz raje vec iz raznoraznih medijskih baljezgarija. Doba qlicnosti :D ...mada nije sve bas tako.

Evo o kontrakulturama koga interesuje www.tvwww.tv ili http://tvwww.blip.tv/search?q=kontrakulture
zacudih se cega sve ima
[ Catch 22 @ 10.10.2009. 19:12 ] @
Sudeći po člancima iz današnjih novina, ovu temu će po službenoj dužnosti početi da prate eksperti za cyber crime!
[ combuster @ 10.10.2009. 19:24 ] @
Citat:

Dimke wrote: A sto se tice pokusaja samoubistva - trebali su da ih puste da se ubiju, ucinili bi dobro humanom genetskom kodu - jer bi 2 suicidna debila kojima je moguce prodati koncept depresije kao bivanja "posebnim" bili onemoguceni da ucestvuju u produzetku svoje vrste.


Ja mislim da je ovo 15-ti put u prethodnih dva meseca da bi dimke da ucestvuje u selekciji gena radi usavrsavanja ljudskog roda :D

Kad bude genetski kod savrsen onda ce dimke da bude u emo fazonu ;-)


Inace roditelji moraju biti malo upuceniji u sve ovo, ja sam slusao od svoje 14-te heavy i dead metal i slusam i danas pa nikad nisam nosio crne majice sa natpisima SLAYER, METALLICA i sl...

Desava se sa vremena na vreme da prodjem gradom i da vidim klinkice obucene u crne 'aljine ala Ms. Adams i gadnom sminkom u crno-belom fazonu... Dok god nemaju suicide tendencies - fine by me :)
[ Isak666 @ 10.10.2009. 19:48 ] @
Citat:
combuster:

Inace roditelji moraju biti malo upuceniji u sve ovo, ja sam slusao od svoje 14-te heavy i dead metal i slusam i danas pa nikad nisam nosio crne majice sa natpisima SLAYER, METALLICA i sl...




Sta fali crnoj majici sa Metallica logom? ;)



Dobar bend, dobar album, pusti sta ce selo kasti :)


Nije fora u tvom stajlingu, to je jbg pubertet. Ako ima probleme neko, to moze biti samo kanalizacija tom problemu. Ali izvor - tesko.

Tako da mozes nositi Zlajer majice ;)

EDIT:
Tj mogao si da nosis majicu. Vidim da nisi tinejdzer vise ;)
[ combuster @ 10.10.2009. 19:59 ] @
Ma nisam ja mislio da je nosenje majice lame ali kazem da muzika koja se slusa nema nikakve veze sa mracnim sektama i tim emo fazonima - dakle slusam heavy i dead i industrial i progressive pa nikad nisam neku metallica/megadeth majicu obukao. A roditelji znas da imaju obicaj da kazu - Slusa metaliku (misleci pri tom na zanr muzike) :) A mozda medju tim emo-vcima ima neko ko slusa Miru Skoric ili jos gore JK...
[ Backy @ 10.10.2009. 20:03 ] @
pa emo žurke su slične kao 99% ostalih u srbiji :D osim što su na početku bendovi tipa tokio hotel, my chemical romance i jimmy eat world... pa onda ide zalet preko domaćeg densa '90ih na full turbo :D

još jedan koristan link
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 20:17 ] @
Citat:
combuster
Ja mislim da je ovo 15-ti put u prethodnih dva meseca da bi dimke da ucestvuje u selekciji gena radi usavrsavanja ljudskog roda :D

Kad bude genetski kod savrsen onda ce dimke da bude u emo fazonu ;-)


Ne bih ja nista usavrsavao - samo bih pustio prirodi da uradi svoje. Ako neki razmazeni polu-imbecili iz srednje-klase hoce da se ubiju zato sto su na MTV-u videli neke komercijalne majmune koji izigravaju neki depresivni fazon... so fuckin' be it.

Ono, milioni ljudi rmbaju kako bi se dokopali razvijenog drustva, a u tom razvijenom drustvu mali razmazeni gmazovi koji nemaju ni jedan problem u zivotu (osim sa samim sobom) izigravaju nekakve depresivne duse koje niko ne razume... boo hoo... evo pustio sam suzu zbog njih, mozda i ja postanem EMO :)

Slusao sam i ja Metallicu, Panteru, Sepulturu sa 12-14 godina... ali ne secam se da sam se lozio na neka satanisticka sranja (mada su me prozvali satanistom jer sam spalio crknutu macku benzinom posto je neko ispustio les ispred mog prozora i niko nije hteo da to pocisti a smrdelo je za riplija :-) i razmisljao kako sebi da presecem vene... Da sam tako razmisljao, iskreno... bilo bi bolje da sam se ubio, nego da sam trosio pare matorih na tim psihijatara koji bi trebao da napravi coveka od mene.

Jbt pre neki dan izasao da klopam nesto za rucak ispred firme, i seta se neka ekipa "gota" (to su oni likovi sto zele da izgledaju ko da su proveli 3 meseca u grobu, i furaju se na neki crni fazon) - dakle, jedan medju njima lik, ima jedno 1.9 metara fisine, covek nosi zenski korset (!?!?) pritegnut do max-a i izgleda kao crknuti Merilin Menson... izgleda da ima oko 18 god... Ono priglupi moronu, Menson mlati milione i izgleda ko grdoba zato sto mu je ekipa PR-ova rekla, a ti samo izgledas ko majmun i nista drugo #@*()&@#

Sta sad, kada bi ta spodoba odlucila da skoci sa mosta, treba da ga zalim? Evo... odmah :)
[ combuster @ 10.10.2009. 20:24 ] @
O zasto li sumnjam u to :)

Ma bre najgore je sto se siri to ko virus preko neta... Facebook grupe, ej covece, dogovaraju se na kolektivno samoubistvo...

Baby join me in death... Razorblade balades

Svojevremeno je i MTV zabranio A tout le monde od Megadeth-a zato sto je pesma imala samoubilacku notu - a evo vidim danas je to popularno, ima sijaset tih emo grupa koje je backy onde link-ovao, nisam gledao sve ali jedine za koje sam cuo je Tokio Hotel (cini mi se da su imali neku stvar ili na Kill Bill ili na Fast and Furious soundtrack-u)...
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 20:26 ] @
Citat:
combuster
O zasto li sumnjam u to :)


U sta tacno? :)
[ musicmaster @ 10.10.2009. 20:46 ] @
Emo origanizacije?

EMO je zamena za GEJ.
Bljak.

Otkucajte Emo boys u google image search, pa da vidite kako lako može da vam se pripovraća...

Ivan i Kernel su 101% u pravu.
Radne akcije i sređivanje parkova,
a pre toga može jedna tura el. mašinice i noolarica.

Ah da, Pantera rulez

[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 20:50 ] @
Ma pazi musicmaster, sve je to OK - nema nista lose ili dobro u samom "fazonu"... ako neko hoce da izgleda kako zeli, ko smo mi da branimo - to je stvar ukusa.

Ali... ako neko hoce da se rokne i ako je umislio da je svet njesra zato sto je slusao glupu muziku gde mu je neki moron otpevao kako zivot nema smisla.. WTF bre, to su bolesnici a ne normalni ljudi onda. To me uvek podseti na one debile koji kada se neki muzicar rokne, hoce i oni da se roknu... Pa roknite se bre :)

E da secam se da je par ljudi dok smo slusali Metaliku, Sepulturu & Co... da su slusali one sataniste Deicide i ozbiljno se lozili na te obrnute krsteve, pentagrame i slicna sranja... mada i to je bio limit, niko nije sekao vene ili sta znam... ako neko zaista krene da sece vene zbog nekog pavijana na TV-u... ono wtf.
[ combuster @ 10.10.2009. 20:51 ] @
@dimke

Pa da ces ikada postati EMO :)

@musicmaster

Dobro nisi naveo cemetary gates - moglo bi pogresno da se protumaci obzirom na temu :D

update za dimketa: Ovo pocinje da lici na Rane :D
[ Backy @ 10.10.2009. 20:54 ] @
uff
Citat:
musicmaster:EMO je zamena za GEJ.

Otkucajte Emo boys u google image search, pa da vidite kako lako može da vam se pripovraća...


prvi rezultat na google "pictures of hot emo boys", odma ispod toga (isti sajt, samo druga strana) "pictures of hot emo boys kissing" :|
[ musicmaster @ 10.10.2009. 20:55 ] @
@combuster

Ih, pa nisam ni ja toliko surov....
I ja pomalo mislim na raznorazne "goste" koji peak-uju... :P
_____________________________________________________
Citat:
prvi rezultat na google "pictures of hot emo boys", odma ispod toga (isti sajt, samo druga strana) "pictures of hot emo boys kissing" :|


Taj 'emo' fazon, dakle, ustanovili smo, to je neki mid-proces metamorfoze iz Geja u ... ?

We shall see.
Time will tell.

Jadna zemljica ova naša kolika je..
Šta sve neće da hrani..
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 21:14 ] @
Ma nema to veze sa zivotom... Gay ljudi nisu birali "fazon" da budu gay - to je seksualna orijentacija, sa tim se radjas - ako ti se svidjaju decaci svidjaju ti se decaci nema tu "hocu/necu"... imas gay ljudi u svim fazonima - od pankera pa do "prosecnog biznismena"... ne "postaje" se gay niti to ima veze sa nekom "subkulturom"

Subkulture su vise stvar identiteta i socijalne pripadnosti nekakvoj grupi - svaka subkultura ima svoju ciljnu grupu, a ova EMO subkultura je jedna od glupljih stvari koje sam video (uz gote :-) - dok su pankeri, hipiji i sl.. imali konkretnu politicku poruku i njihov pokret je imao nekakvo znacenje, ovo je najobicnija budalastina... i tacno se vidi ko stoji iza te budalastine, jer samo jedna grupa moze da stvori toliku balu g00vana - muzicka industrija.

Kao sve sto dolazi iz muzicke industrije u poslednjih 10-15 godina, i ova tzv. "subkultura" je bljuvotina lisena bilo kakve suptance, smisla ili dubine... najobicniji superficijalni "fazon" bez ikakve poruke, politicke pozadine... instant "subkultura" izmisljena zarad profita. Jednom recju - FAKE.

Nesto kao disko "kultura" - sa razlikom da je disko imao ogromnu popularnost i bio "mainstream", a ovo cilja na rubove drustva i potencijalne depresivce.
[ Backy @ 10.10.2009. 21:28 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: ne "postaje" se gay niti to ima veze sa nekom "subkulturom"


možda je do pre 10 godina to bila seksualna orijentacija, danas se uglavnom koristi izraz seksualno opredeljenje i ljudi se opredeljuju iz lične koristi... npr devojke koje imaju problem da nadju muškarca biraju da budu biseksualne jer dosta muškaraca ima fantazije o trojci sa 2 devojke, a muškarci se odlučuju da budu gejevi kako bi mogli da se pozivaju na diskriminaciju kad pokušaju da ih otpuste sa posla

e sad, ova gornja priča nema nikakve veze sa činjenicom da neke "subkulture" jednostavno imaju veći procenat gejeva u odnosu na ostale ili na ukupnu populaciju ;)
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2009. 21:46 ] @
Citat:
Backy
a muškarci se odlučuju da budu gejevi kako bi mogli da se pozivaju na diskriminaciju kad pokušaju da ih otpuste sa posla


Mislis muskarci se odlucuju da budu "gejevi" ako bi mogli da se pozivaju na diskriminaciju kad pokušaju da ih otpuste sa posla, posto tesko da heteroseksualan covek moze da zavoli onu stvar :) Biseksualne devojke znam, ali nekog "geja iz koristi" jos ne videh, a evo pokusavam na sebi da zamislim da zavolim ki7u... ne ide, nikako... :)

Citat:

e sad, ova gornja priča nema nikakve veze sa činjenicom da neke "subkulture" jednostavno imaju veći procenat gejeva u odnosu na ostale ili na ukupnu populaciju ;)


Moguce, ako EMO privlaci neke nesredjene likove sa krizom identiteta, da tu ima vise gay omladine jer obicno gay klinci imaju gomilu problema sa identitetom... Opet, psihicki normalna osoba - bez obzira na seksualne afinitete, se sigurno ne bi ubila ili napravila neki teski incident zbog svoje "subkulture".

Ako dodje do tih stvari, u pitanju je teska devijacija - i ukazuje na neke dublje probleme od tinejdzerskog problema sa identitetom kroz koga su prosli gotovo svi i koji je deo normalnog odrastanja.

Mislim da to uopste i nema veze sa tim EMO-whatever tripom, ako su to dvoje odlucili da se ubiju, oni su fakin' bolesni. Velika je greska kriviti "subkulture", "video igrice", "Marylin Manson-a" i sl... za takve stvari, normalna osoba ni u kom slucaju sebi ne bi uzela zivot - a nenormalna bi samo trazila razlog, ako ne bi bilo EMO-a bilo bi neceg drugog :|
'
[ Nemanja Avramović @ 10.10.2009. 23:53 ] @
[ Ivan Dimkovic @ 11.10.2009. 00:04 ] @
Hahahahahahahahahaha


[ Backy @ 11.10.2009. 03:27 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: heteroseksualan covek moze da zavoli onu stvar :)


a šta misliš zašto se emosi podržavaju apstinenciju i virtuelni sex? :D

što se tiče ovog drugog, ne znam koliko si u pravu... ako neko dovoljno dugo glumi depresiju, i to u periodu dok treba najviše da se razvija, sigurno da će to ostaviti neki uticaj na njegov pogled na svet ;) normalnoj osobi ne bi palo na pamet ni da tuguje zbog svega što joj padne na pamet, a neko ko počne tako da razmišlja da bi bio kewl, pa pređe na sečenje vena jer i to kewl deca rade, lako može da prihvati samoubistvo kao normalnu pojavu :)
[ Lesli Eldridz @ 11.10.2009. 09:18 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: Dok je nekada pripadnost nekoj subkulturi bila neka vrsta bunta i neslaganja sa socijalnim vrednostima tadasnjice, tipa Punk... danas su subkulture primarno komercijalna kategorija za razne MTV-jeve i slicne, koji maksimalno kapitalizuju na zelji klinaca da budu "drugaciji" :)

Uzmes dzeparac od tate i mame, kupis rekvizite i odma' si drugaciji... imas posebne poglede na svet, i niko te ne kapira :)

More... radne akcije su majka.

A sto se tice pokusaja samoubistva - trebali su da ih puste da se ubiju, ucinili bi dobro humanom genetskom kodu - jer bi 2 suicidna debila kojima je moguce prodati koncept depresije kao bivanja "posebnim" bili onemoguceni da ucestvuju u produzetku svoje vrste.

Predje ti na "nasu" stranu ;)
[ kelja @ 11.10.2009. 09:48 ] @
Citat:
Stoka... na bandere to treba.


bogami, Lesli, i ja sam to primetio... vec poodavno... Radikalizovao se Ivan... Nema, tako zavrse pre ili kasnije svi koji su iz Srbije, ili imaju neke veze sa njom...
[ fanfon @ 11.10.2009. 22:10 ] @
Prave od muve magarca s tom organizacijom. Do juce niko nije za njih cuo, a sad digli paniku zbog pokusaja samoubistva jednog tinejdzera u Srbiji. Bolje nek se bave zivotima izgubljenih na srpskim putevima. Tu ce imati o cemu da razmisljaju...
[ Shoshone @ 12.10.2009. 14:29 ] @
M.Manson ima veze sa gothicom k`o sto Miroslav Ilic ima veze sa OI! ili Bora Drljaca sa thrash metalom ( i to LA scenom ) lol
[ Srđan Pavlović @ 12.10.2009. 15:29 ] @
Ima cak i jedna epizoda South Park-a na tu temu, mnogo je dobra, zaboravih koja je tacno... :)
[ ivanmil @ 12.10.2009. 19:10 ] @
http://www.southparkstudios.com/episodes/210813/

The Ungroundable
Original Air Date: 11.19.08

Butters is sure he's seen a vampire at school but he can't get anyone to listen to him. Meanwhile, the Goth Kids are angry and frustrated when the other kids can't tell the difference between a Goth and a Vampire.

Inače, tek sad sam video da je 7. oktobra nastavila 13. sezona, posle letnje pauze.
[ Srđan Pavlović @ 13.10.2009. 21:11 ] @
Yes! Nisam dugo proveravao southparkstudios.com - tamo gledam sve cim izadje :)

Da, da - bas ta epizoda :) Neverovatno kako dobro oslikavaju sve ono najlosije u
(pretezno americkom) drustvu.

/edit - a pa to sam odgledao sve, samo nisam ovu "Dead Celebrities" i ova sledeca izlazi sutra u Air :)

/edit2 - hahahahaaa - ni u ovoj epizodi nisu zaobisli Aerodrom :)))

http://www.southparkstudios.com/episodes/251632

[Ovu poruku je menjao Srđan Pavlović dana 13.10.2009. u 22:40 GMT+1]