[ stressbuster @ 11.10.2009. 00:35 ] @
Nikon D50 + kit objektiv + moja malenkost smo bili i na ovoj utakmici kao dezurna medicinska sluzba. Na svu srecu, ni na ovoj utakmici nije bilo intervencija, pa sam opet bio u prilici da fotkam...slike su samo smanjene.

Cestitke nasim fudbalerima na osvojenoj prvoj poziciji i odlasku na SP sledece godine!

Navijaci su zasluzili cistu desetku!


Koreografija je bila kao i na prethodnoj utakmici:



Pored terena :





Utakmica:


















































One Big:



And One King:






A da su ovo uradili na Platou pred 10 navijaca...a ne na stadionu pred 50000 navijaca? :)



[ lancia88 @ 11.10.2009. 09:14 ] @
Pozdrav,

skroz lepo prenesena atmosfera. Nemam bas dovoljno iskustva sa sportskim fotkama da bih mogao da ih komentarisem, vec je ovo vise utisak prosecnog citaoca neke reportaze.
[ bytefx192 @ 11.10.2009. 15:11 ] @
Pohvale od mene... Ima tu nekih mutnjikavih ovo ono, al kad pogledamo ova CUDOVISTA od objektiva :)))))
Sto kaze lancia lepo prenesena atmosfera :)

pozZ

[ stressbuster @ 11.10.2009. 19:20 ] @
Hvala obojici.

Cudovista su prisutna na svakoj utakmici. U obicnoj situaciji moja oprema mi deluje super, al' kad se pojave oni pored mene-blam me da izvucem kit objektiv :)))))))
[ Srđan Pavlović @ 14.10.2009. 00:01 ] @
Odlicno, hvala na super fotkama ;)

Gde si fotkao onu pticurinu? :)
[ stressbuster @ 14.10.2009. 08:47 ] @
Pticurina je bila skoro sve vreme pored mene, kod tunela (izmedju severne i zapadne tribine). Valjda ju je neko drustvo ljubitelja i odgajivaca orlova donelo da bude na terenu za vreme himne. :)

Impresivno izgleda uzivo, i deluje dresirano...mislim da ne bi bilo sve jedno onom koga napadne...