[ stressbuster @ 13.10.2009. 20:42 ] @
Ukratko, sta je od opreme potrebno da se dobije pristojan zvucni zapis za sledece:

Kamera iz ruke, dva voditelja, snima se napolju. Dakle, kako sto jednostavnije resiti problem sa dve bubice i jednim ulazom za mikrofon na kameri?

Hvala unapred.
[ sinabl @ 31.10.2009. 17:17 ] @
Predpostavljam da je taj ulaz na kameri "bananica", s toga bih ti preporučio ovaj adapter, sa fantomskim napajanjem... Mislim da je ovo najjeftinija varijanta!

[ Misa_exclusive @ 01.11.2009. 00:09 ] @
Osim gore navedenog adaptera, potrebne su ti i te dve bubice pojedinacne, ili imas varijantu da dve bubice idu na jedan prijemnik.
[ stressbuster @ 01.11.2009. 09:53 ] @
Hvala puno obojici! Ono prvo mi treba, a nisam bio siguran da li to moze da se nabavi...


Dve bubice imam, uspeo sam da nadjem preko oglasa nekog koji iznajmljuje dve bezicne sa risiverom na baterije za 40e na dan. Jel' to mnogo po vasem misljenju?
[ Misa_exclusive @ 01.11.2009. 14:47 ] @
Nije mnogo ako ti ne treba stalno, a za duge staze ti je isplatljivije da i sam kupiš bubice.
[ agw.mile @ 26.11.2009. 14:06 ] @
Citat:
stressbuster

Dve bubice imam, uspeo sam da nadjem preko oglasa nekog koji iznajmljuje dve bezicne sa risiverom na baterije za 40e na dan. Jel' to mnogo po vasem misljenju?


Zavi si koje su. Sennheiser je zakon ali jedan komplet je oko 600EUR Ostalo je jeftinije.