[ Iggy-ar @ 14.10.2009. 18:05 ] @
Naime,nas više koristimo isti komp, oni povremeno , a ja stalno, e sada, kako da stavim nekako šifru da niko nemože da čita mailove osim mene , ili da se kada se pokrene Outlook pojavi dijalog sa šifrom da bi se ušlo u njega uopšte !! Ili šta god več , samo da niko nemože da pristupi mojim mailovima !!
Još nešto me zanima, pošto su nam kompovi u mreži,a adrese su nam dodelili administratori,, tipa [email protected],da li oni , administratori imaju pristup svim našim mailovima, ako hoćeju,mada nisu valjda toliko zaludni,ali me zanima čisto informativno ,i da li se svi pristigli mailovi negde talože,recimo na serveru .....?!

Ipak , ovo prvo mi je mnoooogo bitnije,i molim Vas da mi pomognete !!!
Hitno mi je jako !!!
Hvala unapred !!
[ Aleksandar Vasic @ 14.10.2009. 18:14 ] @
Sto se tice passworda, samo u podesavanjima za email account obrises password i iskljucis "Remeber Password", pri svakom pokusaju da se posalje/preuzme posta, trazice password. A ovo za administratore nisam siguran, sacekaj jos nekoga da odgovori :)
[ Iggy-ar @ 14.10.2009. 18:33 ] @
Pa ja i ne znam pass i usename , oni su došli doneli komp i sve je bilo podešeno, i signiture, i acount ....mora da ima neki način još , doduše ja ga ne znam ,ali zato se ne stidim da pitam !!
Hvala u svakom slučaju !!


POZ.
[ Iggy-ar @ 21.10.2009. 11:40 ] @
Pozdrav,
pošto vidim da je forum već danima mrtav, da ja pitam još nešto,
naime,da li kada postavim šifru,za .pst fajl ( i za pokretanje outlooka ) ,jeli taj .pst faj zaštićen od eventualnog importa u drugi komp,tj. da li će i prilikom eventualnog pokušaja importa tražiti šifru koja mu je zadata ??

Još nešto, po difoltu (na srpskom) Outlook je predpostavljam, namešten da bekapuje sve mailove u .pst fajl (ako grešim ispravite me ) ,pa me zanima kako da mu zadam da ne bekapuje mailove sa određene mail adrese, predpostavljam da je moguće,samo ne znam kako ??!

Takođe me zanima, da li se u standardnoj postavci mreže u jednoj firmi, potavlja dase svi primljeni i poslani mailovi negde smeštaju ,ako se razumemo ?!?

Pozdrav svima !!