[ jocky @ 15.10.2009. 22:28 ] @
imam standardni telekomov intrakom isdn zavrsetak i do sada sam imao prikljucena 2 obicna bezicna telefona. Imam jedan broj sa 2 linije i mogu da koristim nezavisno oba telefona u isto vreme.
E sad, kupio sam konacno isdn telefon siemens sx670 isdn i povezao ga na jedan od ona dva s0 prikljucka i telefon radi tj mogu da zovem ali ne reaguje uopste na dolazne pozive ! Da li sad treba da zovem telekom da mi nesto ukljuce ili mogu sam ovo da podesim ?

Takodje mi treba jos jedan telefon da bih koristio sve mogucnosti isdn-a tipa prebacivanje poziva izmedju slusalica i ostalo, pa me interesuje da li to sve moze da se ostvari sa dodatnom slusalicom koja nije isdn a registrujem je na ovu novu isdn bazu, ili moram da kupim jos jedan isdn telefon (posto dodatnih slusalica nema...) ?

Hvala unapred.
Pozz.
[ jocky @ 16.10.2009. 10:07 ] @
ok, resio sam problem dolaznih poziva - ja nemam dodeljen nijedan msn broj a u telefonu sam podesio kao da mi je moj broj telefona msn broj, kada sam obrisao to podesavanje telefon radi normalno !

sada me opet zanima da li mi uopste treba msn broj da bih prosledjivao pozive medju slusalicama i

Citat:
jocky

Takodje mi treba jos jedan telefon da bih koristio sve mogucnosti isdn-a tipa prebacivanje poziva izmedju slusalica i ostalo, pa me interesuje da li to sve moze da se ostvari sa dodatnom slusalicom koja nije isdn a registrujem je na ovu novu isdn bazu, ili moram da kupim jos jedan isdn telefon (posto dodatnih slusalica nema...) ?

Hvala unapred.
Pozz.