[ zeljovan @ 16.10.2009. 15:55 ] @
Gospodo spasavajte ak boga znate !!!

U HTC tytanII sam imao instaliran WM 6.0 i radio je perfektno..... ali ja ne bi bio ja ne da ne bi nesto "zeznuo" na rapidu sam nasao linkove za navedeni telefon i gde su ljudi iste istalirali. Pa sam se odlucio da i ja udjem u taj svet kao neznalica(

Sinoc sam skinuo WM 6.5 TPC mega v11 i instalirao u HTC, tj. pregazio preko postojeceg WM. Prvo sam se odusevio sa izborom programcica itd... ali ubrzo sam se razocarao.... iz dva dobra razloga:

1. Telefon mi nema zvuk, zvono a neradi i mikrafon, sve sam varijante isprobao i stiklirao ali od zvuka nista kao i od razgovora.

2. Sta se tice kamere, prilikom ukljucenja dobijem radnu povrsinu sa podesavanjem ali oko kamere ne vidi nista tj. nema slike sada nikakve. KATASTROFA

Kod instaliranja, tj WM 6.5 TPC. Instalirao sam KaiserCustomRUU exe. A RUU_signed nbh nisam sa njim nista odradio pokusao sam da ga pokrenem ali nije islo. Bolje receno sa RUU_signed nbh ne znam sta treba da radim tj da li se sa njim sta radi.

Ako ima neke pomoci pisite mi ako boga znate ili da vracam na staru verziju ako je moguce ..

pozz
zeljovan

Edit: Bez linkova ka sajtovima koji krše autorska prava i podržavaju pirateriju.

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 24.02.2010. u 15:09 GMT+1]
[ Rumpletstilskin @ 17.10.2009. 07:38 ] @
Izgleda da ti fali radio
[ zeljovan @ 17.10.2009. 08:36 ] @
Mislis da slusam muziku ?

Treba mi pomoc a ne zaj....

pozz
zeljovan
[ Rumpletstilskin @ 17.10.2009. 08:42 ] @
Nije zajebancija, taj wm 6.5 koji si flesovao po simptomima koje si opisao dolazi bez radio roma.

[ zeljovan @ 17.10.2009. 08:46 ] @
Ok, izvini ako se nismo sporazumeli.

Lik je iz Nisa isti instalirao na njegov HTC TyTAN II i kaze da mu radi perfektno, sto je nateralo i mene da uradim....

Gore sam napisao sta sam instalirao a sta nisam, nisam veliki znalac u u romovima, sta mi ti predlazes ? tj. da li sam ja izvrsio dobro instalaciju i ako jesam
da li trebam skidati raj radio rom.....

sta mi predlazes ???

pozz
zeljovan
[ zeljovan @ 19.10.2009. 07:09 ] @
Problem resen sa ubacivanjem WM 6.1+
[ JSN @ 10.11.2009. 18:59 ] @
Da ne otvaram novu temu...ako nije problem reci koji si ROM ubacio i koji SPL i koji radio rom

hvala :D
[ Dulex85 @ 11.11.2009. 15:00 ] @
Citat:
zeljovan: Problem resen sa ubacivanjem WM 6.1+


Mozes li da mi posaljes link odakle si skinuo taj WM 6.1+.Trazio sam svuda ali nisam uspeo da nadjem

Pozz...
[ moja-sesija @ 15.01.2010. 17:14 ] @
Zeljovan jel ti problem da napises gde si nasao ROM da ti dobro radi na HTC tytn2, ja imam WM 6.1 ali je na nemackom, dali neko isti ima sa engleskim jezikom?
[ zeljovan @ 24.02.2010. 13:00 ] @
developer.htc.com

Sve za HTV i OS WM....

srecno ;-)
[ goja67 @ 25.02.2010. 22:51 ] @
Jesi li ti uopste prvo uradio sim&cid unlock? Ako jesi pogledaj koji je hardSPL instaliran na telefonu. Prvo prebaci jump spl na telefon i pokreni ga. Kada telefon udje u bot mod , raskonektuj ga na 15-20 sekundi i onda promeni hardspl. Tek posle toga mozes da upisujes odredjeni room,ili samo da mu promenis radio rom.
[ zeljovan @ 27.02.2010. 22:08 ] @
sim&cid unlock? je jednom uradjen, posle samo instalacija.....

i radi ko svajcarac.....
[ jesus alejandro @ 28.02.2010. 19:11 ] @
Posto i ja imam slican problem nadam se da neko moze da mi pomogne. U pitanju je HTC Tytn II naravno, flesovan WM-om 6.1 (UltimateX V9 ROM), HardSPL 3.29 i Radio 1.71.09.01 mada sam probao i 1.70.19.09 i 1.70.18.02. Nisam radio SIM & CID unlock obzirom da je vec radio na nasoj mrezi. Problem je sto se zvuk na eksternom zvucniku vrlo slabo cuje, inace zvuk u slusalici je dobar kao i kamera. Inace verzije koje sam flesovao su preporucene i testirane od strane UltimeteX-a. Da li da probam starije verzije Radia ili neko ima ideju sta moze da bude. Inace podesavanja za zvuk su u redu.
[ zeljovan @ 04.03.2010. 20:53 ] @
developer.htc.com

Skini verziju OS WM 6.5, radi odlicno

KAISERjjblaster3 - v1 final verzija mada ih imas vise, alo iscitaj i vidi koje ocene su dobile kojekakve verzije taj sajt ti je prva liga ;-)

Srecno