[ sanibo @ 18.10.2009. 09:29 ] @
Ubacio sam na localhost XAMPP 1.7.2 Joomla 1.5.14 instalacija prodje sve ok i kod prvog pokretanja stranice dobijem poruku o grešci koja glasi : "Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\cache\handler\callback.php on line 99"

Ima li neko ideju kako je otkloniti?
[ Alisteroz @ 21.10.2009. 08:52 ] @
Probaj neku stariju verziju PHP-a.
Joomla ima malo nekompatibilnosti sa PHP 5.3... I meni su se desavale neke greske...
Mozes da probas da nadjes eksperimentalnu verziju joomle koja radi sa 5.3... (Meni je ona radila savrseno)...

Nadam se da sam ti pomogao
[ sanibo @ 21.10.2009. 10:55 ] @
Isti taj odgovor pronadjoh još negde googlajući, e sad nameće se pitanje pošto na localhost imam još 2 cms-a radim neka testiranja i poredjenja, onda bi morao sve iz pocetka jer ko zna hoce li raditi ova dva sa starom verzijom, hvala u svakom slučaju.
[ Samir_ @ 21.10.2009. 13:15 ] @
Pokusaj sa ovim programom, na njemu ce 99% raditi..

http://www.wampserver.com/en/
[ sanibo @ 23.10.2009. 17:53 ] @
prosto da covek ne veruje ista prica i sa tim i jos gore jer sam na drugi racunar ubacio a tamo je vista 64 bit-na, probacu sa nekom starom verzijom ili cu odustati...
[ engine003 @ 08.11.2009. 03:35 ] @
Imao sam isti problem, kad sam instalirao stariju verziju PHP-a na wamp (probao sam par starijih verzija) i čekirao je, dobio sam samo da mogu da npr. obeležim artikle, ali kod dodavanja novog artikla joomla mi nije pokazivala vise od pola alatki :) problem sam nekako resio, kad sam instalirao joomlu 1.5.3 i wamp 2.0g-1 :) ta kombinacija je radila kako treba, ako ne budes mogao da nadjesh posalji mi mail na [email protected], pa cu nekako da ti posaljem tu verziju joomle, wamp mozes vec naci sam ::))
[ Alex_cyber @ 09.11.2009. 18:34 ] @
uzmite malo stariji apache i php i ima da radi
ups nisam sve čitao
[ sanibo @ 10.11.2009. 22:23 ] @
rešen problem. imao sam nezvaničnu instalaciju, a zvanična ako nekog zanima ovde http://www.joomla.org/download.html