[ Marina2 @ 18.10.2009. 16:15 ] @
Treba mi pomoc oko desifrovanja HDD-a...Ne mogu nista sa njim da uradim...Pa bih Vam bila zahvalna ako biste mogli da nam preporucite neki program ili za desifrovanje,ili bilo koje drugo resenje...Nisu mi bitni podaci sa harda,samo mi je bitno da ga na neki nacin "otkljucam" da bih mogla da ga koristim....
[ Shadowed @ 18.10.2009. 17:13 ] @
Hajd' malo bolje objasni situaciju. Kako je uopste doslo do toga da ti je hdd "zakljucan", sta si poslednje radila pre toga, sta kaze kada hoces nesto da uradis a ne mozes?
[ Marina2 @ 18.10.2009. 18:16 ] @
Ma nisam ja nista radila,mislila sam da je jednostavnije tako da kazem nego da objasnjavam...Hard ima svoju sifru koja se ja mislim pored HDD zove i ATA sifra...I jednostavno ne mogu da ga koristim dok ne znam sifru,pa mi je potreban savet na koji nacin mogu da skinem tu sifru,odn da mi je uopste ne trazi???Hvala na prethodnom odg,cenim pomoc...
[ Marina2 @ 18.10.2009. 18:18 ] @
Htela sam reci,nisam ja u pitanju,a pomoc mi je svakako potrebna...
[ bobito @ 05.11.2009. 17:21 ] @
Da li je taj hard prikacen na nekom racunara i sta se sa njim desava kada de pokrene racunar?
[ atari @ 17.11.2009. 10:02 ] @
mogu odraditi bilo koji hd koji je zakljucan samo ako sifra nije mnogo dugacka, u slucaju ako je sam hd zakljucan ne mislim ako ima neki os(win/mac/linux) i slicno to je vec lako da se odradi