[ dojekSD @ 19.10.2009. 20:51 ] @
iClass.rs je društvena mreža koja ti nudi priliku da komuniciraš sa svojim prijateljima iz školskih dana, i upoznaš tamo nove ljude.

Sami možete ubaciti svoje gradove, svoje škole i razrede ako ih jos nema na sajtu.
Svaka skola i razred ima svoju galeriju i forum gde se možete ispričati sa društvom kako je to izgledalo u vase vreme, i da ubacite školske slike.

Svakih nekoliko dana tamo su ubačene nove stvari kako bi se ispravila funkcjonalnosc sajta.

Bilo bi mi drago kada bih čuo šta vi mislite o sajtu

www.iclass.rs
[ Stefan Jocic @ 19.10.2009. 23:27 ] @
Sredite početnu stranu jer izgleda totalno prazno.
[ dojekSD @ 20.10.2009. 14:42 ] @
ne znam da li tamo sve vidis, jel zna da postoji problem i ne vidi se sve ako imas stariji browser
[ Stefan Jocic @ 20.10.2009. 15:19 ] @
Google Chrome teško da je najstariji (ver. 3.0.195.27). Dizajn bi trebali pod hitno da popravite kako bi ste privukli članove.
[ dojekSD @ 21.10.2009. 15:17 ] @
dobro, ni sam pomislio o Chrome. kao sta sam napisao pre ubacujemo nove stvari svakih nekoliko dana i hoćemo da i to rešimo.

za sad ako ima neko IE ili Firefox neka kaze sta misli o tome

pozdrav

[ Stefan Jocic @ 21.10.2009. 17:50 ] @
Login box u IE8 vam je isečen sa desne strane. Malo je čudno što samo u IE otvara vašu stranicu, uzeći u obzir da se radi o social network mreži trebate imati u vidu i ljude sa različitim browser-ima. Takođe malo više grafike nije na odmet.
[ websurfer @ 28.10.2009. 20:00 ] @
Citat:
dojekSD:
Svakih nekoliko dana tamo su ubačene nove stvari kako bi se ispravila funkcjonalnosc sajta.


Funkcjonalnosc je mozda OK ali trebalo bi poraditi i na funkcionalnosti koja je katastrofa.
[ dojekSD @ 29.10.2009. 08:38 ] @
izvini za ovu grešku, imam ovde jos neke rečnici ubačene u browser i nekad mi sam nesto promeni

napisaću kada ubacimo nesto novo da bi ste videli
[ Nemke_BG @ 29.10.2009. 08:54 ] @
za pocetak mislim da je ok to sto vec imas one koji hoce da se reklamiraju kod tebe,
ali moras da razumes da ljudi ne dolaze na sajtove da bi gledali reklame nego zbog
sadrzaja, tako da bi mogao da skines one margine oko gornjeg banera da ti se u
1024/768 vidi i nesto od sadrzaja a ne skoro samo on...
[ dojekSD @ 30.11.2009. 22:17 ] @
ubačene su nove mape, mozda da se ubacuje škole sa Bosne i Crne Gore

uskoro bice vise tamo novih stvari

pozdrav :)