[ srpsko gradjevinarstvo @ 21.10.2009. 19:35 ] @
Pošto sam večeras uočio da neke hosting kompanije iz Niša nisu online, pitam se da niste u nekoj havariji? Ili zlo ne čulo da nisu restrikcije u pitanju?
[ siki022 @ 21.10.2009. 20:05 ] @
gospodin nije plati server
sad ispastamo
[ JankoNIS @ 21.10.2009. 21:16 ] @
Juce nisam imao oko 45 minuta, veceras jedno desetak. Nesto se radi, ali nece da kazu sta... Verovatno prevezuju za sever SAP Kosova
[ siki022 @ 21.10.2009. 21:47 ] @
vi gospodine janko ,malo zaobilazite istinu
sram vas bilo
[ JankoNIS @ 21.10.2009. 22:17 ] @
Ja bih voleo da znam istinu, jer su pokusali da mi ubiju racunar i jos nekoliko uredjaja u stanu. A znajuci da je pre par dana objavljeno da se sever AP Kosovo napaja strujom iz uze Srbije, nije mi bilo tesko da saberem dva i dva. U Nisu trenutno nije takva temperatura da bi potrosnja struje bila drasticno povecana, tako da ova iskljucenja nisu posledica preopterecenja ili havarije.
[ siki022 @ 21.10.2009. 22:21 ] @
prvo da se izvinem janku
doslo je do nesporazuma
ja ne govorim u vezi struje vec o firmi radomirovic koja nas lozi u vezi servera
jer imam problema vec 35 sati nema hostinga
[ JankoNIS @ 21.10.2009. 22:24 ] @
E, tu vam ne mogu nista pomoci... izvinjenje prihvaceno. Pozdrav.
[ srpsko gradjevinarstvo @ 22.10.2009. 08:02 ] @
Strpite se, čim DC u Niš dobije napajanje i proradi struja eto i tih firmi online. Eto šta nam rade sa strujom, a toliko je plaćamo.
[ flylord @ 22.10.2009. 08:43 ] @
a o cemu vi ovde pricate???
[ araba @ 22.10.2009. 09:52 ] @
Šta znači to sa firmom Radomirović? Nisu platili, da li je to pouzdana informacija?
[ Darklord @ 22.10.2009. 12:18 ] @
Kakve bre veze ima struja sa radomirovicem on je bre nesposoban, server je u The Planet ljudi imaju struje! Zasto se cudis tvojoj ne promisljenoj investiciji zakupljivanja hostinga kod DETETA!

Saberi da cenu servera i ostale troskove i ne mozes dobiti racunicu po kojoj on prodaje najjeftiniji i najbolji hosting malo malo pa je off load servera je toliko velik da cpanel ne moze da obradi podatke i prijavi korisnike radi uredjivanja naloga.

Napisao sam ti na prethodnu temu ukucaj google x3media mozda dobijes poruku kao i ja da je hakovan sa potpisom. Kao i mnogi sajtovi sto su hakovani sa tog servera sa istom deface stranicom.

Napadas potpuno nebitne ljude ovde, cak i da nema struje u celoj srbiji server server bi radio normalno u Americi gde se i nalazi a ako i tamo nestane struje radio bi sigurno neko vreme uz pomoc redudarnog napajanja.

I zasto tog decka oslovljavate kao "firmu" kada on niti je registrovan ali ajde i preko toga da se predje on ne funkcionise kao FIRMA!

Danijel,
[ srpsko gradjevinarstvo @ 22.10.2009. 13:37 ] @
Danijel,

problem sa strujom u Niš je očigledan, jer nema splash89 da se oglasi, pošto je on stručnjak opšte prakse :) Temu tumači više kao aforizam, nego bukvalno :)
[ Darklord @ 22.10.2009. 14:06 ] @
A ajde mi reci ako je server u Americi a struje u Nisu nema kakve to veze ima zasto server x3media ne radi?
[ srpsko gradjevinarstvo @ 22.10.2009. 14:11 ] @
nemaš smisla za humor :)
[ Darklord @ 22.10.2009. 14:14 ] @
Aha o tome se radi :) nisam svatio tvoj odgovor izvinjavam se. Posto si bio dosta kritican i na neki nacin ponekad opravdavao ovakve ljude pa sam pomislio da si ozbiljan i nije mi islo u glavu kako uopste takvu glupost da izvalis.

Izvinjavam se jos jednom, imam smisla za humor na pretek!!!

Pozdrav

Danijel,
[ srpsko gradjevinarstvo @ 22.10.2009. 14:17 ] @
Danijel,

slabo poznaješ kolegu splash89. Već večeras će biti tu, držati nam lekcije zbog komentara, ponašati se kao da je sam Bil Gejts. Zato sam temu i naslovio "Nema struje u Niš(u)", da može biti a ne mora da znači :)
[ view @ 22.10.2009. 18:03 ] @
Citat:
Darklord: Kakve bre veze ima struja sa radomirovicem on je bre nesposoban, server je u The Planet ljudi imaju struje! Zasto se cudis tvojoj ne promisljenoj investiciji zakupljivanja hostinga kod DETETA!

Saberi da cenu servera i ostale troskove i ne mozes dobiti racunicu po kojoj on prodaje najjeftiniji i najbolji hosting malo malo pa je off load servera je toliko velik da cpanel ne moze da obradi podatke i prijavi korisnike radi uredjivanja naloga.

Napisao sam ti na prethodnu temu ukucaj google x3media mozda dobijes poruku kao i ja da je hakovan sa potpisom. Kao i mnogi sajtovi sto su hakovani sa tog servera sa istom deface stranicom.

Napadas potpuno nebitne ljude ovde, cak i da nema struje u celoj srbiji server server bi radio normalno u Americi gde se i nalazi a ako i tamo nestane struje radio bi sigurno neko vreme uz pomoc redudarnog napajanja.

I zasto tog decka oslovljavate kao "firmu" kada on niti je registrovan ali ajde i preko toga da se predje on ne funkcionise kao FIRMA!

Danijel,



HaHa
Bas umes da koristis whios!
Njegov server se nalazio kod iweb-a i nije hakovan nego suspendovan koliko cujem iz meni pouzdanih izvora i verovatno iz tog razloga srpsko_gradjevinarstvo pita za struju jer mu dodje isto kad neko suspenduje ceo server ili ga iskljuci iz struje...
[ Darklord @ 22.10.2009. 18:36 ] @
Hakovan je :) google je uhvatio veliki broj stranica sa istom porukom probaj da googlas :)
[ Tyler Durden @ 22.10.2009. 19:22 ] @
Pošto tema za smisao ima iživljavanje i 0 informativnu vrijednost do sada, vrlo je blizu zaključavanja.
Molim Vas da zadržite određeni nivo diskusije, iako se radi o konkurenciji. Ovo likovanje je zaista ružno.

I takođe, ne odgovarajte na ovaj post.