[ vlayco74 @ 21.10.2009. 21:33 ] @
Danas oko 19:00 nisam bio u mogućnosti da skidam fajlove sa servera RS , a nisam mogao ni da se ulogujem na sajt, odnosno Firefox je izbacivao grešku , sajt trenutno nepristupačan, pokušao sam , i uspeo da otvorim RS preko Telekom ADSL, a drugar je to isto uspeo preko bežičnog neta vojvodinaonline, dakle nisam mogao da pristupim preko mog kablovskog operatera RADIJUS VEKTORA, to je trajalo oko pola sata, da bi onda uspeo da otvorim home page RS, međutim sajt kaže nalog postoji ,pass nije dobar, više nisam mogao da se ulogujem ni da skidam išta sa njihovih servera, da li je moguće da je neko iz RV ukrao moj nalog? Sve što skidam proveravam dobro linkove, tek kada vidim da su rs linkovi onda ih skidam, koristim ga već tri godine i nikada nisam imao problema, osim naravno sa Radijus vektorom, u Inđiji su oni jedini kabl operateri, veza često puca i moram da restartujem modem.
[ noreniou @ 23.10.2009. 13:09 ] @
Ne, normalno nije moguce da ti je neko iz RV ukrao nalog.
RS je uveo pre par meseci
(posto je postalo veoma lako naci mnostvo username/pass premium naloga jednostavnim trazenjem reci rapidshare dumps)
da se na jednom premium nalogu, nakon logovanja sa 3-4 razlicite adrese u kratkom vremenskom periodu, izvrsi promena sifre za pristup tom nalogu - proveri mail na kojem si registrovan za Rs > u njemu bi trebalo da se nalazi nova sifra za pristup.

>>Inace meni se zadnjih par dana sa RS-a prilikom free skidanja desava da ne cekam vise po 15 min izmedju 2 down-a vec sada svega po 30ak sek.

[ Flo.Master @ 28.11.2009. 16:21 ] @
Posalji mail Rapidshare administraciji, i objasni detaljno situaciju. Mail: [email protected]